7 haftalık İkiz gebelik

cennetk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
5
0
23
7 haftalık ikiz gebeliğim var fakat birinin kesesi diğerine göre küçük bugün kalp atışlarını dinlemeye gittim büyük olanı hemen dinledik ama küçük olanı bulmak zor oldu yinede ikisinin de kalp atışı var ve sağlıklılar. Sizce küçük keseyi kaybetme durumum olur mu ya da kese neden küçüktür?

Çünkü ikizlerin gelişimleri son ana kadar farklı olur biri 7 haftalikken biri 5 haftalik olabilir.Cift yumurtlama varsa aralarında 2 hafta oluyo

Çünkü ikizlerin gelişimleri son ana kadar farklı olur biri 7 haftalikken biri 5 haftalik olabilir.Cift yumurtlama varsa aralarında 2 hafta oluyo
Evet çift yumurta ikizleri küçük olan 3 gün gerideydi sadece bilmiyorum çok endişeli ve kötü hissediyorum kendimi

Sakın ama sakın endişelenmeyim. Benzer haftalar da bana da bir doktor biri küçük kaybedebilirsin üzülme dedi. İkisi de yanında uyuyorlar şimdi aralarında 50gr farkla doğdular. Doğana kadar da hep 1-2 gün fark oldu aralarında. Ben de ikizim ben de kardeşime göre küçük doğmuşum. İkizlerden biri hep küçük oluyor ama o küçük olan sonra çok hızlı büyüyor benim küçük olan için ağlardım şimdi 5 aylık sadece emerek 9 kg oldu , annem de benim için ağlamış senelerdir o ufak tefek ben iriyimdir.

Bir de döllenme tarihi de önemli değil çünkü ben tüp bebek yaptırdım , laboratuvarda aynı gün döllendiler. yani her halükarda biri hep küçük kalıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…