7 haftalık hamileyim ultrasonda canlılık gözükmedi

balkxoxpxuxgxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
21
0
42
Merhaba arkadaslar 7 haftalık hamileyim ultrasonda canlılık gözükmedi ancak vajinal ultrasonda gözüktü neden olabilir. Bebegime allah korusun bişey olsa anlaya bilirmiyim.yardımlarınızı bekliyorum.

canım daha küçük olduğu için gözükmemiştir korkmana gerek yok normal bi durum bi daha gittiğinde karnında daha net gözükecektir kötü şeylerde aklına getirme

insallah öyle olur meleğimi çok bekledim 8 yıl korkuyorum allahım hayırlısı ile kucagıma almayı nasip etsin bana ve tüm bekleyen annelere

Canim Bazi Durumlarda Oluyormuşş Vajinal Ultrasonla Görülebiliyormuş.. Inşallah Sağlicakla Alirsin Meleğini Kucağina.. Sakin Stres Yapma Tatlim...

tsk ederim saolun vajınal ultrasonda sorun olmadıgını kalbinin olustugunu söyledi

bak ne güzel işte bi sorun olsaydı dr un söylerdi aklına kötü şeyler getirme

Bazen yolk kesenin buyuklugune gore ve sonografi cihazina bagli olarak kese abdominal ultrasonda gorulmuyor. Bunda endiselenecek bir sey yok. Onemli olan kalp atislarinin duyularak gebeligin teshisidir. Vajinal yolla yapilan ultrason daha kesin sonuclar verdigi için tercih edilebiliyor. Sakin sikinti yapma kendine. Bence hersey normal. Ben de insallah haftaya bebegimin kalbini duymak icin doktora gidecegim. Cok merak ediyorum, zaman gecmek bilmiyor, uzun zamandir bekledigimiz bir bebekti. İkinci mikroenjeksiyon denemizde Beta Hcg pozitif ama kalp atisini duymadan rahat edemiyoruz iste... Sen de artik gonlunu freah tut, bak ne guzel kalp atislarini dinlemissin, daha guzel bir sey var mi, hayirli ugurlu olsun. Allah kucagina almayi da nasip etsin insallah.

kız ne dert ediyorsun o zaman :teytey: demekki sağlıklı ama annesi ufak olduğundan gözükmemiştir lülülülülülü

ballım vallahi ben sürekli sitedeyim ama geceleri giriyorum. eeee akşama kadar uyursam anca gece girerimsırnaşık şey
eeee ne yapayım ayol sürekli çalış çalış bitkin düşüyorum :eek::roflol:
bu ay umutluyum çok çalıştım ben çoooook :dance:

aman sabahlar olmasın hop hop :teytey::dance::dance::dance:

dıptısdıptıs kız Allah canını almasın adamımı gebertçensırnaşık şey
bendede bu ay sık çalışmalar inşallah bu ay tutturacaz:teytey::teytey::emir_bebek:

dıptısdıptıs kız Allah canını almasın adamımı gebertçensırnaşık şey
bendede bu ay sık çalışmalar inşallah bu ay tutturacaz:teytey::teytey::emir_bebek:

ehuehuehu valla bu yolda ölmek var dönemk yok :roflol::roflol:
iflahımız kesilene kadar :eek:

DURMAK YOK YOLA TÜM HIZLA DEVAM :roflol::roflol:

canım daha çok küçük olduğundan gözükmemiştir. vajınal ultrasonda gözükmüşya dert etmene gerek yok canım. bu arada hayırlı olsun canım.

Vajinal yolla yapılan ultrasonda bebeğin kalbiniş duymak çok daha rahattır..unutma o daha minnacık annesi... oyüzden karından görünmemesi çokk normal canım...

merhaba bayanlar bişey sorcam kalp atışlarını duydum diyosunuz doktorunuz dinletiyomu sesli olarak?Benim dr.dinletmedi rahatsız etmemek lazım dedi

bende bebğimin kalp atışlarını ilk defa vajinal ultrasona dinledimm ,,yani annesii o daha küçük olduğu için vajinal daha rahat görünmüştürra.s

çok korkuttu beni bebişim.Kanamam oldu biraz düşük riski var dedi ama bebeğimin kalbi hala atıyo çok şükür ALLAHIMA.

bebişin daha küçük annesi o yüzden vajinal ultrasonda tespit edilmemiştir korkma unutma sana stres yasak

X