7 haftalık Bulantı olmaması

papatyakrdln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2023
21
6
27
Kızlar merhaba 7 haftalık hamileyim asla mide bulantım yada baş dönmem yok. Bebeğimin kalbini duydum yeri çok güzel dedi doktor sizce normal mi

Normal tabi ki herkesin hamilelik süreci farklı aynı kişinin 1. 2. Gebelikleri bile fark ediyor rahat olun siz

Teşekkür ederim :) küçüklükten beri beynimize bulantıyı kodladığımız için karşılaştırma yapıyoruz biranda haklısınız herkes farklı:)
Rica ederimm ne demek :) toplamda 5. Gebeliğim 2 tane çocuğum 2 düşüğüm var 3.yü bekliyoruz inşallah inanın hepsi birbirinden o kadar farklı ki 😂 oysa aynı insanım.

Ay maşallah Allah bağışlasın evlatlarınızı . Karnınızdakini de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 💕 benim daha ilk biraz amatör ve pimpirikli oliyorum sanırım:))

Ay maşallah Allah bağışlasın evlatlarınızı . Karnınızdakini de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 💕 benim daha ilk biraz amatör ve pimpirikli oliyorum sanırım:))
Teşekürler. Sizede hayırlı olsun Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Benim reglim gecikmese ve karnım büyümeseydi büyük ihtimalle 9 ay hamile olduğumu bile anlamazdım. Bulantı ıvır zıvır hiç olmadı. Normal 🙃

Merhaba pamuğum, benim de yoktu taki 9. Haftaya girene kadar. Olmasın inşallah dua et 🥺 öğürerek uyanıyorum resmen

Valla kardeşlerim de yiyebilgini ye dedi mide bulantısı başlayınca yiyemiyeceksin dedi ama halen bende yok inşallah olmaz zaten yemem içmem sıkıntılı şekerden ötürü oda olursa bilemiyorum baya zorlancam

Çoook normal bazı insanlarda bulantı olmaz, bazı insanların göbekleri geç çıkar veya çıkmaz. Bunun bi standartı yok neyse ki 😅

7. haftanın başında süperdim.7+4’te bi gün bi uyandım, bulantıdan akşam 5’e kadar yataktan çıkamadım:)

şanslısın ne güzel. bazı hamileler var, bulantısız atlatıyorlar, inşallah öyle geçer senin de canım🤍

X