7 haftalik bebeginiz kac cm acaba ?

Sevgiiia130

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2022
43
11
24
Merhaba hanımlar bugün bebeğimin kalp atışlarını duyduk 7+2 yiz ve 7.4 cm bebeğimiz sizlerin kaç cm bebeğinizin boyutu farklı mı olur herkesin ?

Hayırlı olsun Allah sağlık versin. Evet 7 haftalık tam 6-8 cm arasıydık gaaayettt normal maşallah Bu baştan popoya kadar olan mesafe zaten ultrasonda gözüken

Merhaba hanımlar bugün bebeğimin kalp atışlarını duyduk 7+2 yiz ve 7.4 cm bebeğimiz sizlerin kaç cm bebeğinizin boyutu farklı mı olur herkesin ?
Benim de bir hafta sonra insallah tam sizin haftaniza ulasmis olacagim. Daha kalp atislarini vs duymadim gitmedim dr a pazartesi randevum var insallah o gun gidecegim. Ancak boyut olarak fazla degil mi bu olcu? Bilmedigim icin soruyorum. Benim su anda 6+4 ama yarim cm diyor netteki makalelerde. Bir haftada o kadar olmasi mumkun mu acaba

Bir yanlışlık olmali, crl olcumlerine göre hafta çıkar. Ve 7.4 cm bebek en az 13-14 haftalik olur diye biliyorum.
Sizin ultrason fotonuz var mi? Onun uzerinde böyle mi yaziyor

Güncelleme:
Örneğin ben simdi Google de aratma yaptım.
7 haftalik embriyo kac santim olur diye.
hamileliğin 7. haftasında embriyo henüz yalnızca 10 mm, yani 1 santimetre çapındadır. Bebeğin henüz çok küçük olması nedeniyle bu haftada anne karnı büyümeye başlamamıştır. Ancak şişkinlik, gaz ve kabızlık gibi durumlar söz konusu ise karın bir miktar büyümüş olarak görülebilir. Bu durum genellikle geçicidir.
Alıntıdır!

Degil mi. Ben de boyle dusunuyorum. Ama 7 cm ile kast ettikleri kese boyutu falan olabilir mi

Inanin benim de ilk gebeliğim fotoğraf atmaya çalışıyorum ama geliyor mu bilmiyorum doktorum fasulye kadar şuanda dedi olctu beya bir baktık.

Evet ultrason fotoğrafımız var ama ben şuan buraya yukleyemiyorum anlayamadım neden yukleyemedigimi deneyeceğim doktorum aynen böyle söyledi 7 cm diye fasulye kadar dedi hatta ben genede bir resim paylaşmayı deneyeyim. Size atıyorum eğer görebilirseniz resmi söyler misiniz geldi resim diye ?

Eklentiler

• 20220920_192654.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 342

Fasulye tanesiyse zaten yine 7 cm mumkun degil. Ama dedigi olcu muhakkak dogru fasulye kadardir sadece 7 cm i anlayamadim.
Bize 7 cm şuanda dedi ama resimde 7.4 cm yazıyor resim paylaştım siz gorebildiniz mi acaba

7 cm olamaz :)) uh cok buyuk olur o zaman. milimetrık daha onlar. 7,4 mm dir:) 0,7 cm :) yanı 1 cm bıle degıl :) normalı oyle zaten onun olcumunden hafta cıkıyor ortaya :) bı gerılık ya da ırılık olsa haftası degısık cıkar. takılma

Resim paylaştım bakma şansınız oldu mu acaba konuda var resim

Dr da karistirmis olabilir kuzum. Valla bak mesajini okuyunca ben de cok sasirdim. Mumkun degil. Benimki daha yarim cm aramizda bir hafta var. Bir haftada 7 cm buyumesi mumkun olamaz ki
Valla Bende anlamadım mide bulantısından falan ölecek gibi hissediyorum karnımda büyüdü eşimde diyor karnın büyüdü diye

Kese boyutu da ölçüldü o farklı bir büyüklükte doktor tam 7 cm dedi bilgisayardan bu şekilde olctu
ya milimetrık bısı zaten ısaretlemeyle cok degısıyor . 0,7 degıl de 1 cm miş. ılk olcum oyle cıkmıstır sonra bıraz daha genısten alıp netlestırınce 1 cm oldugu ortaya cıkmıstır. canım baktım resme. dedım ya alttakı 1cm dogrusu. olcumde crl sonucuna bakcaksın. :))7 mm dıyecekmıs cm demıs :) 7 cm kocaman bebıs ınan ki :) 12. haftadamıydı ne 7 cm oldugu . ınternetten bakarsın gelısım hafta mm lık olarak aralık halınde yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…