7 günlük gecikme geç döllenme olabilir mi

zeyceyley

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
22
9
29
Merhaba arkadaşlar şimdi benim martın 20 si gibi regli olmam gerekiyordu ancak olmadım şuan 7 gün gecikmiş durumdayım gecikmenin 4. gününde test yaptım ama tek çizgi çıktı. ayın 17 yada 18 i tam hatırlamıyorum korumasız ilişki oldu. Çocuk olsun diye özellikle uğraşmıyoruz ama olursa da olur diye çok da korunmuyoruz. Şuan oruç da tutuyorum acaba o yüzden vücut dengem mi bozuldu yoksa geç döllenme gibi bir durum mu var diye emin olamıyorum. Normalde testte ne zaman kesin sonuç çıkar acaba. Bide kendimi hiç regli olucakmış gibi hissetmiyorum. ne regli ne de gebelik belirtilerim yok.

Merhaba arkadaşlar şimdi benim martın 20 si gibi regli olmam gerekiyordu ancak olmadım şuan 7 gün gecikmiş durumdayım gecikmenin 4. gününde test yaptım ama tek çizgi çıktı. ayın 17 yada 18 i tam hatırlamıyorum korumasız ilişki oldu. Çocuk olsun diye özellikle uğraşmıyoruz ama olursa da olur diye çok da korunmuyoruz. Şuan oruç da tutuyorum acaba o yüzden vücut dengem mi bozuldu yoksa geç döllenme gibi bir durum mu var diye emin olamıyorum. Normalde testte ne zaman kesin sonuç çıkar acaba. Bide kendimi hiç regli olucakmış gibi hissetmiyorum. ne regli ne de gebelik belirtilerim yok.
7 gün gecikmesi normal degil benimde 4 gun geciktiginde test yaptim negatifti 4 gun sonra bidaha yaptim silik cizgi cikti

7 gün gecikmesi normal degil benimde 4 gun geciktiginde test yaptim negatifti 4 gun sonra bidaha yaptim silik cizgi cikti
bana da normal gelmedi bazen bi kaç gün geç ya da erken geldiği oluyordu ama uzun zamandır böyle bi gecikme yaşamamıştım. Hiç belirtim yok negatif de çıkınca kan testi yaptırmadım. Tekrar idrar testi yapayım belki sizin gibi ikinci yaptığımda çıkar

bana da normal gelmedi bazen bi kaç gün geç ya da erken geldiği oluyordu ama uzun zamandır böyle bi gecikme yaşamamıştım. Hiç belirtim yok negatif de çıkınca kan testi yaptırmadım. Tekrar idrar testi yapayım belki sizin gibi ikinci yaptığımda çı
Umutlandirmak gibi olmasin ama bence var ve yeni oldugu icin belirtilerin olmamis olabilir ve herkesin hamileligi farkli

Merhabalar benimde adetim şuan 6 gün geçmiş durumda 21 martta olmam gerekiyordu sol kasığımda batma dışında hiçbir belirtim yok, bende iki gün önce test yaptım negatif çıktı, sanırım yarın testi tekrarlayıp birde kan vereceğim inş

Merhabalar benimde adetim şuan 6 gün geçmiş durumda 21 martta olmam gerekiyordu sol kasığımda batma dışında hiçbir belirtim yok, bende iki gün önce test yaptım negatif çıktı, sanırım yarın testi tekrarlayıp birde kan vereceğ
Merhabalar benimde adetim şuan 6 gün geçmiş durumda 21 martta olmam gerekiyordu sol kasığımda batma dışında hiçbir belirtim yok, bende iki gün önce test yaptım negatif çıktı, sanırım yarın testi tekrarlayıp birde kan vereceğim inş
ben de tekrar test yapıcam bakalım inşallah istediğimiz gibi olur sonuçlar

İnşallah hayırlısı olsun ben evde testi tekrar ettim yine negatif, birkaç gün bekleyip duruma göre doktora giderim heralde neden gecikti anlamadım hiç olmaz normalde

X