7 gün regl gecikmesi test negatif

perakedisi1234

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2022
100
16
25
Merhaba kizlar reglim 7 gün gecikti sabah idrarı ile test yaptım negatif çıktı 1. Ve 3. Günde negatif çıkmıştı Hastaneye gitmek için biraz daha beklesem mi ne olursa olsun silikte olsa çizgi çıkardı diye düşünüyorum eğer olsaydı Sadece belim çok ağrıyor 2 kere regl sancısı gibi karnım ağrıdı ne yapsam bilemiyorum benim gibi olup hamile olan varmi acil cevap verir misiniz

Canm bende hamile kalmadan önceki ayım da 6 gün gecikme yaşadım normal de hiç gecikmedi adetim. Vücut kendini hamileliğe hazırlıyor olabilir, hamile olsaydın pozitif çıkardı diye düşünüyorum

Yaa peki simdi siz hamile misiniz 2 yıllık evliyim bir kere kimyasal gebelik yaşadım evliligimin ilk ayında ondan beri korunmuyoruz hep negatif sonuçlar almıştım

Merhaba ne yaptınız adet olabildiniz mi ya da hamile misiniz? Şuan ben de aynı şeyi yaşıyorum kan testi verdim negatif ama adet olamıyorum ilk kez böyle bişey yaşıyorum

Gittim test yaptık negatif ama hiç bir şey demedi. Benim lekelenmem olmuştu bi 2 gün süren bir de 5 gün süren adetten 10 gün önce falan onun içinde smear aldı. adet söktürücü vereyim dedi ama almadım ne olur ne olmaz diye

Merhaba ne yaptınız adet olabildiniz mi ya da hamile misiniz? Şuan ben de aynı şeyi yaşıyorum kan testi verdim negatif ama adet olamıyorum ilk kez böyle bişey yaşıyorum
Hasta oldun mu peki bende de aynısı oldu pazartesiyi bekliyorum şimdi tekrar test için beta 2 cıktı o günde olmazsam test yapıp sonra kadın doğuma gidicem gibi görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…