7 gün kaldıııı

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
37
kızlar dün dktr konrolümdeydim 39 haftalığım artık bebişimi görmek okadar mutlu ediyoki beni..helede bi görseniz tosunum cok cilveler yaptı dün dudaklarıyla sanki öpücük atar gibi değişik hareketlermi desem el sallamamı desem ayanı burnuna değdirmekmi desem cok tatlıydı dktr da bayıldı ..ay bi doğda görelim seni askım felan dio dktrumda...pipisinin resmini cekti 4d kocaman cok güldük..sancımın olup olmadını sordu dktr bende yok ama kasık kemiklerimde arada baskı tutulma oluyo dedim .oda ozaman gelmişken bi muayene edim dedi cok kibardı parmaklarını sokarken cok özürdilerim afedersin dedi canım baya acıdı ama biraz acıklın var her an bekleyebiliriz doğum artık dedi..ben canımın acısına ah uh derken eşimde yan odadaydı benim güldümü sanıyomuşş :)))):eek:...pazartesi tekrar cardı ama içimden bi ses o güne kadar doğururum dio...bu arada altan muayeneden sonra kanamam oldu normalmiş dayak yemiş gibi yorgunluk bel ağrısı oldu zormuş yani..NEYSE COK YAZDM AMA SİZLERLE PAYLASMAK İSTEDİM

Off benimde az kaldi SAT a göre 25 Subat ti Doktor +15 gün dedi 11 Mart i bekliyoruz simdilik hic bir tik yok :eek:)

ayyy canım benımmm bende gun sayıyorummmm gunler gecmek bılmıyo ama :)) artık bebısıme kavusmak ıstıyorummmmmm

masallah canim ne guzel yazmissin, allah kucagina almayi nasip etsin insallah. bakalim bizde siramizi bekliyoruz sizler insallah kazasiz belasiz bebislerinizi alinki kucaklariniza sira bize gelsin. allah yardimcin olsun

X