7. Gün de sonucum Negatif çıktı erken baktım 9. Günde pozitife döner mi ?

cevherma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
2
0
29
Merhabalar geçen hafta çarşamba taze embriyo transferi oldum normalde doktor 9. Gün test ver dedi ben dayanamadım 7. Günün akşamı test verdim sonuc 2.91 negatif çıktı yarın tekrar test vericem pozitif çıkma ihtimali var mıdır ? Daha önce başına gelen oldu mu

Merhabalar geçen hafta çarşamba taze embriyo transferi oldum normalde doktor 9. Gün test ver dedi ben dayanamadım 7. Günün akşamı test verdim sonuc 2.91 negatif çıktı yarın tekrar test vericem pozitif çıkma ihtimali var mıdır ? Daha önce başına gelen oldu mu
Kaçıncı gün embriyosu

Erken vermişsin bnce gununde vermem daha mantikli

Kan vermişsin maalesef o değer bı anda yükselmez yerleşmesi tam olarak olmamış yine de bekleyin ama ben 7.gun gördüğüm 25 beta değeri ile bile iki kere kimyasal geçirdim. Biraz da olsa yüksek çıksa ihtimaldi yani kan testi dogrudur

X