7. Gebelik haftasında pempe kırmızı kan. Kirlenmesi

Angel Central

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2022
79
26
Her şey gayet normaldi... Lavobaya gittim bir baktım kilodumda taze kan vardı yeni bir çay kaşığı kadar 7+2 hamileyim. Hemen acile gittim. 2 tane progestan yutturdular. Kalçadan da iğne vurdular. Kanama 3 saat içinde kesildi.. karnım kasılıyor adet olacak hissi var sizce normal bir durumda miyim. Bebeğin kalbi calisiyor.. problem yok dedi ama iyi ki geldin dedi. Böyle kanamalae belki daha düşüğe çevirir dedi.... Tecrübeli anneler yazabilir mi.. hangi dönemler kanamalar olur...

Her şey gayet normaldi... Lavobaya gittim bir baktım kilodumda taze kan vardı yeni bir çay kaşığı kadar 7+2 hamileyim. Hemen acile gittim. 2 tane progestan yutturdular. Kalçadan da iğne vurdular. Kanama 3 saat içinde kesildi.. karnım kasılıyor adet olacak hissi var sizce normal bir durumda miyim. Bebeğin kalbi calisiyor.. problem yok dedi ama iyi ki geldin dedi. Böyle kanamalae belki daha düşüğe çevirir dedi.... Tecrübeli anneler yazabilir mi.. hangi dönemler kanamalar olur...
Merhabalar benimde 7. Haftada başlayıp geçmeyen bi kahverengi ve kırmızı kanamalar ile geçen 3 hafta oldu. Hemde öyle böyle kanama değil bardaktan akar gibi kan ve pıhtılar. Kalçadan göbekten vurulduğum iğnelerin aldığım fitillerin haddi hesabı yoktu. Şuan 17+3 olduk. Rabbim nasip edecekse hiç bişey engel olmuyor. Önemli olan sanırım kanama alanın nerde olduğu ve bebeğin kesesinde bi sıkıntı olmaması inşallah bişey olmayacaktır güzel düşünün, Rabbim size bağışlasın 🙏🏻

X