7 Eylül De Son Adet Gören Var Mi

• Konu Sahibi sekerim seker
  • Başlangıç Tarihi
S

sekerim seker

Ziyaretçi
Arkadaşlar 7eylül Son Adet Gören Var Mi Varsa Doktorunuz Dogumunuzu Hangi Tarihe Verdi

benim 7 eylül ....13 haziran dedi

valla kzılar benim son adet tarihim 3 eylül normalde 9 haziran gözüküyor .....ama bakalım yerimseniben

benim 29 agustosda son adetim basladi
doktorun dedigine gore 8 haziranda benim biraz yumurtlama gec oldu galiba

bebeişim benim yumrutlama da geç oldugu için ultroson daki degerlerl ölçüşmüyor dr umd aayarlama yaptı aslında dogumum 25 haziran da senağlama

hayirlisi canim sagsalim kucagimiza alalimda
ama benimki fazla gecikmesin 8 inci ayda turkiyeye gelmek istiyorum o zamana biraz toparlaniyim

resimdeki senmisin aaay ne guzel
bende oyleyim sivrice karnim
ama yinede kendimi cok sisko saniyorum

ay sorma bebişim ya herkes sen çok kilo aldın dioyr karnın kocaman dioyr ama sne asıl sabahları görceksin kare gibi ve küçük :)) ama aldıgım kilo saddece 8 bebişim ya:KK43:( evet resimdeki benim sivri çok hoşum agidioyr hele konuşunc averdiği tepkiler allahım herkese yaştsın bebişim tek dileiğim bu ve allahım acılaırnı göstermeisn evlat işe sınmasın amin

bosver milleti canim keyfini cikar dusunsene 2 ay sonra karninda olùayacak ne tuhaf sey suan cift kisiyiz ben 10 kilo aldim banada hic almadin diyorlar 10 kiloyu duyunca sasiriyorlar
sadece gobek
allahim sagsalim kucagimiza almayi nasip etsin

bende o kipirdadikca elim karnimda hep onu izliyorum
hele benonu oksayinca hemen tepki veriyor gece babasi soruyor oynuyomu diye yok diyorum elimi karnima koyuyorum hemen uyaniyor
annesi sevsin

aman maaşalalh cnaım bnim maaşallah evet bend ebazı şarkıları dinletiyorum onlar çalınca başlıoyr kıpırdanmaya kıyamam ben ona canım kızım benim ay yesin onu anası

masaallah masaaallah nazar degmesin bebislerimizi
aksam kusura bakma tel geldi arkadastan lafa daldik 1 saat gecmis

ay olsun birtanem bişey olmaz kusura bakmam sen merak etme 24 saat başın daolacak halimiz yok ya yerimseniben

canım benim son adetim 4 eylül tabii ona adet görme dersek ....:eek:

doktorumun doğum için verdiği tarih 28 mayıs...:emir_bebek:

cm benim de son adet 4 eylül ve doğum 10 haziran görünüyor bakalım...

Kizlar Benimde 7 Eylül Son Adet Tarihim Ama Dün Dktr Bana 32 Haftaliksin Dedi
Sanirim Ben üstüne Göründüm Ben 30 Haftalik Diye Biliyordum Degilmiş

kızlar benımkı yazdıgım gıbı olabilir mi acaba daha önce kalmış olupta ben üstüne adet görmüş olabilirmıyım

olabilir..bende öyle oldum..adet oldum sandim ama benim adetim cok düzenliydi baktim kisa sürdü...hic öyle olmadigim icin test yaptim ve pozitif cikti adeti düzensiz biri olsam hic dikkat etmezdim ve onu adetten sayardim bende senin gibi sonra anlardim hamile oldugumu..bebek rahme gömülürken kminde kanama oluyor ve adetle karisiyor...

scapulacım benım adetım de normalde cok düzenlıydı ama nasıl oldugunu anlamadım be cnm nasıl oldu dogumun bekledıgın tarıhte degıl sanırım

X