7 aylık hamişler bi bakarmısınız acilen

paradises

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
387
11
kızlar bir haftadır rahmimin içinden çıt çıt sesler geliyor bebeğim kımıldadıkça.okadar şddetliki dışardan çok net duyuluyor..bugün acile gittim bebeğim sağlıklı.kendi doktoru olmadığı için pek ilgilenmedi.ayrıntılı ultraso yok tu.bişiy yok dedi.kontrolüm haftaya nasıl beklicem haftaya kadar...resmen parmak kütletirsin ya onun gibi çıtırtılar...sizde böyle acayip seseler duyuyomusunuz...bana bi yazın kızcıklarım ya üzülüyorum.sağsağlim doğsalar artıkk...senağlama:çok üzgünüm:

sanırım 7 aylık hamilesiniz. rahim büyüyünce böyle ses duyulabilir muhtemelen. ben korkulacak birşey olduğunu sanmıyorum. özellikle bebek iyiyse bir sorun yoktur merak etmeyin a.s.

canım korkmana gerek yok rahim büyüyor ya bebek hareket ettikçe yırtılmalar oluyor yada bebek bir yerlere vuruyor ondan oluyor sesler bebişin sağlıklıdır

nebileyim kızcıklar çok korktum.ilk gebeliğim.bide bende kısa ve kaıln amniyotik bant var.bebeğime zararı şimdilik yok ama kortum tabi.sonuçta rahmimin içinde yalnız değil..Allah tan bebeğim sağlıklı ve iyi.inşallah ilerleyen zamanlarda bişiy olmaz...sağolun kızlarrr..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…