7 aydır deneyen pko'lu sanırım hamile 😍😃

Hayhatun

Deneyimli Anne 😍❤️ mom's
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
3.023
6.935
Kızlarrrrr

Bugün 9 gün gecikmem 2 test yaptım biri dün akşam biri bu sabah ve sonuç çift çizgi sanırım hamileyimmmm olmayacak sanıyordum hiç pko baya zaman alıyordu 🤗😅😍

Eklentiler

• IMG_20230424_172159.jpg
    IMG_20230424_172159.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20230425_074053.jpg
    IMG_20230425_074053.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 42
Kızlarrrrr

Bugün 9 gün gecikmem 2 test yaptım biri dün akşam biri bu sabah ve sonuç çift çizgi sanırım hamileyimmmm olmayacak sanıyordum hiç pko baya zaman alıyordu 🤗😅😍
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. :KK200: :nazar:

Kızlarrrrr

tüyolarınız bekliyoruz hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağınıza alın inşaallah :) neler yaptınız?

Ayyyy daha dün konuştukkkk, bu kafar gün gecikme olup test yapmamaya nasıll dayandınnn🥰🥰🥰 tebrik ederimmm
Ya ben hep gecikiyo die yapmak istemedim beybi dün gecti baya kankam almış test illa yapalım yapalım pozitif cıkacağına ihtimal vermedim. Bu sabahda tekrarladım sonuç aynı kan verdim bakalım bugün ne sonuc cıkacak 😍😽 darısı başına inşallah 😋❤️

Ayyyy daha dün konuştukkkk, bu kafar gün gecikme olup test yapmamaya nasıll dayandınnn🥰🥰🥰 tebrik ederimmm
Ya ben hep gecikiyo die yapmak istemedim beybi dün gecti baya kankam almış test illa yapalım yapalım pozitif cıkacağına ihtimal vermedim. Bu sabahda tekrarladım sonuç aynı kan verdim bakalım bugün ne sonuc cıkacak 😍😽 darısı başına inşallah
tüyolarınız bekliyoruz hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağınıza alın inşaallah :) neler yaptınız?
Teşekkürler canım benim 🕊️😘 Allah hepinize nasip etsin inşallah 🤲🏻
Özel bişi de yapmadım biliyo musun artık tam saldığım ayda adet sonrası bir kaç kez ilişki ile kalmışım sanırım

Ya ben hep gecikiyo die yapmak istemedim beybi dün gecti baya kankam almış test illa yapalım yapalım pozitif cıkacağına ihtimal vermedim. Bu sabahda tekrarladım sonuç aynı kan verdim bakalım bugün ne sonuc cıkacak 😍😽 darısı başına inşallah 😋❤️
Ayyyy inşallah Allah bana da nasip eder. Test kopkoyu zaten yüksek cıkar hcg🥰🥰🥰

Kızlar hamileyim ben sonucum cıktı. Beta 45oo😍🤗😅 darısı isteyen herkese ❣️

X