7.ay kramplar bel ağrıları ve bebişlerin gr ve boy uzunluğu

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhaba hamişler ben 27 haftaya girdim bel ağrılarım çok fena iki çukuruma sanki bıçak saplanıyo sırt üstü yatamıyorum özellikle biraz temizlik yapınca birde bu günlerde kasıklarıma çok kötü sancı saplanıyo sizinde bu gibi ağrılarınız oluyormu?birde bebğinizin kaç gr ve boyu kaç cm bende pazartesi gidicem doktora merak ediyorum da birde küçük tuvaletim bazen turuncu renginde sizin normal mi

aynıları bendede oluyo ya cıldırcam ben 25 haftadayım ayın 10 unda doktora gitcem randevu gününü bekliyorum sendede olduguna göre insallah normaldir ya

inş normaldir bende sorucam cnm bebişe bişi olucak diye aklım çıkıyo zaten birde böyle sancılar falan olunca korktum dedim bari olan varsa içime su serpilir

canim bel agrin cok normal sonucta karnin büyüdükce yük bele biniyo yani ayrica cati kemiklerinin ayrilamsida bel agrisi yapiyormus öyle duymustum, bendede o haftalardan sonra baslamisti bel agrilari
ayrica cok syk yorulursun bu haftalardan sonra yani ev isi yaparken bi kac kere dinlenmen gerekibilir kendini fazla yormamani tavsiye ederim.
kilo konusundada sanirim 1000 gr ile 1200 gramm arasi olmasi lazim
tabi bu bebekten bebege degisir bunuda göz ardi etmeyelim yani bebegin daha az gramm sa tutup neden diye kendini sykma canim
sag saglim kucagina almak nasip etsin allahim

saol cnm ayy baya büyümüş olcak gittiğimde o zamn desene en son 556 gr dı mkuzum şimdi senin dediğine göre 850-1200 arası düşünmem lazım o zamn birde zaten kalça kemiklerimin üzerine oturunca hemen acıyo ve uyuşu demek ki ondan

e hamilelik ilerledikce agirlik one dogru kayiyor.bel kemigi de zorlaniyor tasimakta...Allah hepimize yardim etsin...

canim hamileligin ilerledikce agrilarin cogalacaktir yani bunlar dayanlimayack agrilar degil bence cok dayanilmaz olurlarsa kesinlik bir doktora danis
ayrica kilo konusunu pek takma kafana emin olun gelisiminde bi sorun olsa kesinlikle doktor söyledrdi sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…