7+5 hamilelik ultrason resmi cinsiyet tahmini?

Halemustafa48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2018
79
16
34
Merhaba ekte size ultrason resmini paylaştım sizce Koza mı benziyor erkeğe mi yardımcı olur musunuz arkadaşlar? Çok merak ediyorum:)

Eklentiler

• 2E166B57-D40F-4CC3-9C25-081142C66391.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 7.003
Daha kalbi yeni duyulan bebeğin nasıl cinsiyeti belli olsun ?
Alkış emojisi yok olsa koyardım burdan çıkıyor sadece ağzımdan aldınız lafı admin ablalarim alkış şeyi koysun beğenme tuşunun olduğu yere Nevreste ve Mune abla sizden ricam eğer siz uygun görürseniz

Bir sürü başlık var teori lere göre cinsiyet tahmini diye biz sorunca mı komik oluyor sadece merak ettim
Elinde sonuna öğrencen zaten boşuna bunlar için uğraşma sağlıklı mı sağlıklı şükür de geç susam ksdar bile değil organları oluşmamış 12 haftadan başlıyor oluşmaya 16 da tamamlıyor herşey yolunda mı gitcek sagliki alabilecek miyim kucağıma diye dua etcen yerde cinsiyet diyon teori adı üstünde ne kdr dogru doktor mu bu teoriyi yapan söyleyen 50 50 herşey

Ne vapr kiz merak ettiyse lan. Problemli . Tabiki saglikli olsun diye dua eder her anne saglikli olsun ister senden mi alicak akli. Hrr konu basligi varda bu mu batti sana. Tip ya. Fikrin yoksa yazma . Ne saniyon kendini . Teori uste kiz ugrasmak istemis . Saglikli olsun dua et . Yok ya hamile anne ye vrrilen akla bak. Sen onun bebegini yavrusunu ondan daha mi cok dusunucen . Yuru git

Duyar kasma.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…