Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 7.5 cm büyüme haberi

makarnacnvr

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2011
102
56
Kızlar bunu bilen var mı haberde 7.5 cm büyüme oldugu yazıyor hiç uygulayan var mı acaba nasıl uygulanıyor?

Eklentiler

• Screenshot_2014-09-19-23-11-17.png
    428,3 KB · Görüntüleme: 356
Nası büyüttün ya benim 8 yasındaki kardeşimle aynı su am bayagı zor durumdayım
Şerbetçi otu kremi hazırladım kendime onun sayesinde :) şerbetçi otu kremi ; göz kararı suda şerbetçi otunu kaynatıyorsun daha sonra soğumaya bırakıyorsun soğuduktan sonra önce otları kremle birleştiriyorsun cıvık olmayacak şekilde suyundan da koyuyorsun. Akşam 22:00da bir kere sürüdüysen gece 00:00 da yine sürüyorsun yıkamadan yatıyorsun birde buz masajı yapıyorsun :)

Bunu ben de denemek istiyorum ya.

denemelisin ben üşenmeden en az 6 ay deneyeceğim :)
ben çok üşeniyorum ya. iki gün sürdüm kaldı öyle. akşam oldumu yatağı zor buluyorum yprgunluktan. ne yapacam bilmmem. bu sevdadan vazmı geçsem ne

ben çok üşeniyorum ya. iki gün sürdüm kaldı öyle. akşam oldumu yatağı zor buluyorum yprgunluktan. ne yapacam bilmmem. bu sevdadan vazmı geçsem ne
ben ne yazık ki vazgecemem erkek arkadaşım evlenmek istiyor ama ben bu halde istemiyorum utanıyorum yetememekten korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…