7+4 GÜNLÜK HAMİLEYİM BUGÜN KAN VERDİM REFERANS DIŞI YAZIYOR BU DEĞERLERDE BUNLARDA BENİ ENDİŞELENDİRDİ KÖTÜ BİRŞEY VAR Mİ BİLEN YARDIMCI OLSUN LÜTFEN

dakak

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2024
10
7
26
Bugün kan verdim 10 gün içinde gelip göstermem söylendi e nabizdan baktım 6 7 değer referans dışı buda beni korkuttu buraya sormak istedim yardımcı olun bilen varsa lütfen

Eklentiler

• Screenshot_20240724-174610.png
    102,7 KB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_20240724-174603.png
    117,4 KB · Görüntüleme: 78
Bugün kan verdim 10 gün içinde gelip göstermem söylendi e nabizdan baktım 6 7 değer referans dışı buda beni korkuttu buraya sormak istedim yardımcı olun bilen varsa lütfen
Bende 8 haftaligim benimde bicogu böyle çıktı 7 haftalikken çoğu aynı değerler. Doktor bişey demedi ama

İnternette baktım bu değerlere hep kötü şeyler yazıyor
Gebelik kaynaklı bazen değerler oynayabiliyor canım. Doktorun zaten önemli bişey varsa ilaç verir. Gebelik bu vücut bı anda yabancı cisime alışmaya çalışıyor doğal olarak her şey bi süre alt üst oluyor tabiki bazı değerler çok önemli. Onlara doktor özellikle bakıp ne yapacağını söylüyor. Benim de bı sürü referans dışı çıktı ama aralarından birkaç tanesini dikkate aldı sadece

Anladım canım inşallah benim de senin ki gibidir ciddi birşey yoktur saatlerdir kendime gelemedim üzüntüden endiseden

10 gün içinde gel göstermeye dedi bugün gel demdi e nabizdan baktım hepsi çıkmış cuma günü göstericeez. O yüzden buraya sordum
Stres yapma canım stres bebeğim için daha zararlı elbette ki. Yani elimizde olmadan stres yapıyoruz ben de çok yapıyorum. İnternette gördüğüm her şeyden ben de çok etkileniyorum. Mesela benim bütün vitaminlerim neredeyse referans dışı ve çok çok düşük. İnternette bunlara bakarsam çok kötü şeyler görüyorum. Ben de onlara bakmamaya çalışıyorum. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi bebişlerimizi

Haklısın canımda işte referans dışı yazınca baktım öyle ve kötü şeyler yazınca korktum hayırlısıyla cuma günü öğrenicem artık

Amin inşallah canım benim hayırlısı olsun rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

Canım endişelenme zaten yakın zamanda doktora gidecekmişsin. Hamilelikte oluyor değerlerde oynamalar, bende 8 haftada tahlil verdim sağlık ocağında, bi baktım hep kırmızılar korktum hatta buraya yazmıştım, sabah hemen sağlık ocağına gidip ordaki doktora gösterdim sıkıntı yok dedi, gebelikte referans değerleri çok önemli değil değişkenlik gösterir dedi. Mesela kan değerlerim düşmüştü bebek kandaki demir vitamin vs hemen alıyor diye ona da ilk 3 ay ilaç vermiyorlar zaten sonrasında demirdir d vitamini falan veriyorlar, enfeksiyon otomatik yükseliyor ona ilaç verirler çok yüksekse, bağışıklık sistemi bi afallıyor çünkü başta yabancı cisim sonuçta ama vücud alışıyor merak etme

Ayy çok sağ ol canım içimi rahatlattı ALLAH razı olsun inşallah benim de öyledir. Rabbim bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…