Saç Bakım Ürünleri 7/24 elidor saç şekillendirici kullananlar:(

berceste06

:((
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
539
5
43
Arkadaslar acaba bu 7/24 saç döküyor olabilir mi?kullandığımdan beri şeklen memnunum ama saçlarım aşırı dökülüyor bundan mı acaba?:çok üzgünüm:

ben pantene kuLLanıyordum kızLar, gayet memnundum ama piyasada yok yaa:KK43: her markete, parfüeriye bktm yok yok yok:KK43:

ben arada kulanırım diplere gelmeden sadece uclara oda şekilerdisin diye hemen aynı gün yıkarım bende dökülme var ondanmı bundan şundanmı bilemem ama saclarım buara dökülüyor malesef

elidorun hiç bir ürününü beğenmiyorum.sözünü ettiğin ürün benimde saçlarımı döktü.kullandığıma hep pişman olduğum bir markadır.artık kullanmıyorum..

ığğ yeni çıktıgı zaman kullanmıştım yıllar önce iğrenç bişi saçlarıda döküyorr

Lisede kullanmıştım bir kere, gerçi formülünde filan eğişiklik yaptılar sanırım son dönemlerde bilemem ama bu ürün eskiden de feciiydi.

bende küçük boyutta olanı yeni almıştım :KK43: ne yapsam onu şimdi :KK43: yorumları okuyunca kullanasım gelmedi :KK43:

bence gayet güzel önceki formülü iğrençti.şimdi formül çok farklı kıvırcık saçlar için olanını kullanıyorum.saçlarım yumuşacık ve kabarmıyor dalgalı duruyor,ağrlık yapmıyor saça. ayrıca saçımı da besliyor diplerine yedirmediğiniz sürece sorun yok bence.

X