7+1 gebelik

Derya nur fidan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2024
35
6
22
7+1 haftama girdim bugün başından belli ne kanamam oldu ne bir ağrım oldu bir süre sonra memelerde ağrım oldu sonra hafifledi kalp atışlarında duydum ama sanırım fazla belirti hissetmiyorum normal mi sizce bu ara ara bıçak saplanır gibi oluyor...

Tabiki normal ben de 29 haftalık hamileyim ne 1 gün midem bulanıyor dedim ne de kustum .. Çok rahat geçirdim 7 ayı 🧿 Çok nadirmiş doktorum öyle demişti .. Çok şanslıyız bence 🌸😍🤣🧿🧿🧿

7+1 haftama girdim bugün başından belli ne kanamam oldu ne bir ağrım oldu bir süre sonra memelerde ağrım oldu sonra hafifledi kalp atışlarında duydum ama sanırım fazla belirti hissetmiyorum normal mi sizce bu ara ara bıçak saplanır gibi oluyor...
7. Haftaya girdikten sonra 18. Haftaya kadar neredeyse bulantı ve kusma yaşadım. Şuan 28 haftalığım arada hala oluyor. Dua edin olmasın sizin böyle şikayetleriniz😄

Çok normal bende 7+1 deyim şuan sadece midem yanıyor ve memelerim çok hassas onun dışında kramplarım 4. Haftanın sonunda geçti bitti hiç kendini streste sokma strest sana da bebeğine de zarar verir 😍😍

Çok fazla şişkinlik var bende sanırsın 3 aylık hamile gibiyim ama 7 +2 gün işte minnacık o kadar şiş olmadı normal mi veya bunun bi çaresi var mı şişkinlik için hazımsızlık için

Canım zaten belirti pek olmaz ki bu haftalarda ben de 7. Haftamı geride bıraktım bende göğüs ağrısı net var onun dışında bir belirti yok . Daha belirtiler için çok erken her annenin de bulantısı olacak diye bir şey yok kendini sıkma gelişecektir 😊

X