6aylık hamıleyım kalbımde sıkısmalar oluyor bazen nefes alamıyorum.....

zelal63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
254
2
eskıden bole bıseyım yoktu.6.aya gırdıgımden berı kabımde sıkısmalar oluyo sızede bole oldumu hıc.korkuyorum nefesım bazen tıkanıyo yanı.yardımcı olun

canım ilk hamileliğinmi?demir hapı kullanıyormusun?kalp çarpıntısına genelde kansızlık ve alyuvar sayısının azalması neden olur .
nefes daralmalarında bebek karnında büyüdüğü için içerde kendine yer açacaktır bu yüzden organlar şıkışıyor yatma pozisyonunu değiştir sırt üstü yatma yanına yastık desteği koy ve sürekli pozisyon değiştir aynı pozisyonda uzun süre kalma
vücudun ve bebeğin ihtiyacı olan demiri ihmal etme ilaç veya gıdalardan al
birde ben bunu çok yaptım.gazı kaçırılmış maden suyu iç içinde birçok mineral var
bu zamanda sana en güzel besin balık balığıda çok ye beyin hücrelerinin gelişimi için
bizlerede dualarını ihmal etme geçmiş olsun

ooo zelalcimm.sevindim yaa. nerelerdesin tatlım ALLAHAŞKINA.kaç zaman seni merak ettik arkadaslarla bir bilsen.kaydirigubbakcemilebebişin tutundu sonunda hee ne güzell.ALLAH BAGIŞLASIN CANIMM.bizi korkutmuştun valla bi ara.iyi oldu yazdıgın.sıkma canını.hamilelikte oluyor öyle şeyler.kardeşimde çok sıkılıyor daralıyor bazen.ama yinede çok kötüyse doktora bir görün canım.öptüm kendine ve bebegine çok iyi bak.:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile5yerimseniben

zelal cim sen altı aylık hamile olduğuna eminmisin şeker?daha önceki konularına baktımda ağustosta bile hamile kalamadığına üzülüyodun pes etmiştin,neyse....
sen siğarayı bıraktınmı yoksa içmeye devammı ediyosun?
bu dediklerin her kadının hamileliğinde karşılaştığı sorunlar canım...
doktorunun yanına gidince bunuda sorarsın canım...
sevgiylen kal:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…