60 ADET YASİN YARDIM..

bir garip oblomov

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mart 2010
21.479
15.165
Merhabalar Bayanlar

ablamla yasin adağımız vardı 60 adet kaldı yardımlarınıza ihtiyacım var Allah rızası için yardım ederseniz çok sevinirim. kim kaç adet yasin alacaksa adet belirtirse ve okuduğu zaman yazarsa çok sevinirim şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

ben simdi 1 tane okuyorum canm insallah Rabbim kabul etsin

Allah adağınızı kabul etsin. Adakta söylenen kelimeler çok önemlidir, kendiniz okuyacak şekilde adadıysanız başkasına okutmakla adağı yerine getirmiş olmazsınız. Yani şu işim olursa şu kadar Yasin okuyacağım dendiyse sadece kişinin kendisi okumakla adak yerine getirilmiş olur.

kendimiz okuyacak şekilde adamadık teşekkürler yinede uyarınız için

Bende iki tane okurum canim birini ben digerinide esime soylerim

kendimiz okuyacak şekilde adamadık teşekkürler yinede uyarınız için
Size muhalif olmak değildi niyetim eğer öyle anlaşıldıysa kusura bakmayın. Benim de bir adağım vardı hoca bana ince ince sormuştu şöyle mi dediniz böyle mi dediniz vs diye o yüzden konunun hassas olduğunu bu vesileyle fark ettiğim için yazdım.

1 tane de ben okudum kalan 54 .
Ne için niyet Edip okumaya başladıysanız Rabbim niyetinizi kabul eder inşallah. İkindi okunana kadar okuyayım diye Kuranikerimi elime aldım tam okurken ezan başladı ezanla okudum içim huzur doldu Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…