6 Yıldır Geçmeyen Vajinal Mantar

Merhaba. Lütfen kusura bakmayın geç farkettim mesajları. Faydalı olur diye cevabı yazıyorum;
Ben en son devlet hastanesinde bir doktora gittim, riskli gebeliklere bakan biri. Dedim hamile kalmak istiyorum böyle böyle problemlerim var. Ön hazırlık yapmak istşyorum dedim ve kan, idrar, simir, kanser taraması olan pap simir, vajinal ultrson allah ne verdiyse yaptı. Sistit geçmişim olduğunu ve kurtulamadığımıda anlattım. Bir de artık her ilişkide canımın yandığını, vajinanın alt girişinin sürekli tahriş ve çatlak halde olduğunu anlattım gösterdim. Meğer bende tesrlerde çıkmayan vücudumun bağışıklığım düştüğünde kendi ürettiği bir çeşit siğil kondilom varmış ve herşeyi o tetikliyomuş. Eşimi de üroloğa yönlendirdi o da baktırdı kendi genital bölgesine ama temiz çıktı. Tamamen bende olan bir sorun. Dış dudaklarıma komple vajina girişine kadar asit sürdü 2 hafta aralıklarla 3kez. Komple vulvayı soydu yani ve ben kurtuldum. Şimdide hamileyim ve ne sistit ne mantar oldum gözle görülmeyen birşeymiş. Doktor ellerini iyice alkolleyip çıplak elle inceledi milim milim. Denemek için asidi bir nokta kadar sürdü ve sürdüğü yerden iğne ucu kadar onlarca kabarcık çıktı etten. Onlarmış sorun. Allahıma bin şükür kurtuldum. Ben bir kağıt hazırladım gitmeden tek tek ne yaşadıysam yazdım ve doktora gülmeyin ama size hepsini okucam dedim. Doktor öyle inceledi beni. İşinize yarar umarım

Hangi ilde hangi doktora gittiniz öğrenebilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…