6 Yıldır Geçmeyen Vajinal Mantar

Bu derde çare bulan oldumu denemediğim birsey kalmadi eşime yaklaşmaya korkar oldum artık

Merhaba aynı sorunu yaklaşık 3 yıldır ben de yaşıyorum sarı yeşil akıntım oluyor sürekli zaman zaman ilişki sırasında aşırı ağrı ve yanma bazen de kötü koku kullanmadığım hap ilaç fitil kalmadı bir türlü geçmedi zaman zaman da kandida oluyor geçiyor sorununuzu çözebildiniz mi ya da önerebileceğiniz bu konuda önerebileceğiniz özellikle enfeksiyon bilgili bir doktor var mı

Merhaba;
Aynı sorun 2 aydır yaşıyorum doktorum bunu geçiremiyor siz ne durumdasiniz gecti mi ?

Merhabaa 2 aydir bu sorunu yasiyorum ve doktorun vermedigi ilac kalmadi ama asla gecmiyor sizin ki gecti mi nasil gecti doktorunuzun ismini ve hastanesini de lutfen bana da verirmisiniz

Ben de yasiyorum 2 aydir nasil atlattin ?

Merhaba 2 aydir ilaclara ragmen gecmiyor nasil gecti lutfen soylermisin ?

2 aydir bulamiyorum caresini kullanmadigim ilac kalmadi sizin gectimi ne durumdasiniz?
Evet çok şükür çaresini buldum en sonunda cilt doktoruna gittim jinekolog çare bulamayınca oda bana hem egzama hem koronik mantar hastalıklarında kullanılan bir hap verdi çok şükür bitti bazen hafif bir kaşıntı oluyor hemen yapımı alıyorum
Buradan ilaç ismi vermek doğru olurmu bilmem ben yinede yazayım ama siz önce bir doktorunuza danışın
FLUCOSEPT 150

Bu ilaç zaten flucan yani doktorların ilk verdiği mantar ilaçlarınan biri size nasıl daha önce vermemişler yani pekte mucize ilaç sayılmaz

Kızlar çözüm bulanınız var mı? 10 aydır çekiyorum! Hala bi çözüm bulamadım...

Ben de aynı problemi cok uzun sure yasadım ılaclarla tam olarak ıylesemedım bırturlu bu problem ıcın uretılmıs ozel bır ıc camasırı kullandım cok faydasını gordum su an hıc bır sorun yasamıyorum evımde calısan yardımcımın da benzer sorunu vardı onda aynı zamanda gecmeyen kotu koku da vardı kendısı de aynı camasırdan kullandı tamamen ıylestı

O çamaşır ne canım? İlk kez duydum

O çamaşır ne canım? İlk kez duydum
Bır arkadasım onermıstı bana sanırım yurt dısında uretılıyormus genıtal bolgeye temas eden kısmında bakır alasımlı kumaş kullanılmıs bakır hıc bır bakterı ve vırusu o bolgede barındırmıyor en az uc gun camasırı sureklı gıymek gerekıyor ben cok memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…