6 temmuzda ameliyatım var korkuyoruuuummm

kızzlar narkozdan ayılırken nasıldınız, nasıl uyursan öyle uyanırsın diyorlar doğru mu canlarr

beni ameliyata hazırlayan ekip çok hoştu ve ben güle güle bayılmıştım ama çok zor uyandım, sabaha kadar sürdü nerdeyse narkozun sersemliği

başka bi ameliyat olsa belki daha farklı olur uyanış, çünkü burun kapalı oluyo ya, ağzın boğazın çok fena kuruyo, ameliyattan sonra 6 saat bişey yiyip içemiyosun bi de..

tatlım benim de aynı gün ameliyatım bende heyecanlıyım ama bende birazda deli cesareti var tabi ondan böyleyim takma kafana ya herkes oluyo,sende mi sorun olacak:)

korkulcak bişi yok bende yeni ameliyat oldumçok korkuodum ama boşuna korkmuşum ufacık iğne yaptılar onu bile hissetmedim diebilirim.3 saat ameliyatta kaldım ama en ufak bişi duymadım sakın sende korkma boşuna stres yapma cnm rahat ol bişicik olmucak

kızzlar narkozdan ayılırken nasıldınız, nasıl uyursan öyle uyanırsın diyorlar doğru mu canlarr
galiba öle cnm bend edoktora uyanıp sigara içebilcekmiyim hemen die sormuştum tabi bu hatırladıklarım insan unutuo bide bazı şeyleri telefonla felan konuşmuşum ama hatırlamıorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…