6 temmuzda ameliyatım var korkuyoruuuummm

ne güzell şeyler yazmışsıııınn, inşallah canım ya. sen kime olmayı düşünüyosun

canım inan korkacak hiçbir durum yok bende ege üniversitesinde problemsiz bir ameliyat geçirdim için rahat olsun.Kesinlikle hiçbirsey hissetmiyorsun en ufak bi acı duymuyorsun.Uyumanla uyanman bir oluyor.Ameliyattan önce bende fotograf cektirmek istemez öğrencilerime hep bii bahane uydururdum.Şimdi öğrencilerimle bol bol foto çektiriyom :) keşke daha önce olsaymışım diyorum inan sende ameliyattansonra boşuna korkmuşum keşke daha önce yaptırsaymışım diyeceksin rahat ol canım :)

gerçekten mi canım ya, inşallah ben de sorunsuz sonucu güzel, memnuniyet verici bir ameliyat geçiririm. sen ne zaman , kime ameliyat oldun canım. ameliyat sonrası süreç nasıldı?

ege üniversitesinde estetikmi oldunuz???yoksa düzeltmemei yapildi???

hayatında unutamayacagın sıkı bir adrenalin yaşamk istiyorsan burun ameliyatını kesinlikle olmalısın :):):) ameliyattan asla ama asla korkma fakat sonrası daha büyük bir heyecan .hergün kendini yenileyen bir burunla uyanıp bugun nekadar şiş indi acaba şekli nasıl diye kafanda kurmaktan tırlatma derecesine geliyosun :):):):) ameliyatta çektigin acı vız geliyor valla..

gerçekten mi canım ya, inşallah ben de sorunsuz sonucu güzel, memnuniyet verici bir ameliyat geçiririm. sen ne zaman , kime ameliyat oldun canım. ameliyat sonrası süreç nasıldı?

ben 26 ocakta ameliyat oldum canım.Doktorum Cüneyt Özek.Ameliyat sırasında,sonrasında ve tamponlarım çıkarken en ufak bi acı hissetmedim.En zoru ameliyattan sonra şişliklerin inmesini beklemek.

Sanırım benden bahsediyorsun :hulya:
Bak bugün 6.günüm ameliyat olduğumun. Sorsalar olur musun diye. Olurum derim.

Ben insanların ameliyat olmanın zorlukları olduğunu söylemek istedim. Eğer sende benim gibi "bitek annem olsun bana bişey olmaz" diyorsan git ol çünkü acı yok. Sadece Nefes problemleri tansiyon halsizliği canını sıkıyor. Ama bunlar en fazla 4-5 gün sürüyor. Ve öyle aman allahım yaşayamam diceğin bişey değil. Bol bol boğazını yumuşatırsan atlatıyorsun. Gripte yemeğin tadını alamazsın bunda alıyorsun bile. Korkutmak maksatlı yazmadım ben insanlar yaşarsa bir gariplik var sanmasın.

Kan kusmak da gayet sağlıklı ve kolay birşey boğazından balgam atmak gibi.

canım ben dün 2. ameliyatımı oldum, ilk geceyi atlatırsan gerisi geliyo, beni en çok sıkan burundan nefes alamamak, bi de narkozun etkisini zor attım bu seferkinde o kadar. bugün 2. günüm ve iyi hissediyorum çok şükür, içini ferah tut, birazcık sabır lazım o kadar..

evet canımsenden bahsediyordum :) korkmadımdesem yalan olur. sonuç ne kadar iyi de olsa ameliyat ve sonrası süreci atlatmak çook zor

öncelikle çoook geçmiş olsun. sonuç umarım dilediğin,istediğin gibi olur. canımzaten ben burnumdan zor nefes alıyorum, hatta bazen hiç alamıyorum. o yüzden burun tıkanıklığı konusunda pek zorlanmam gibi geliyor. senin ameliyat sonrası ne gibi sıkıntıların oldu

burundan nefes alamamak sorun olmaz diyosan kolay atlatırsın, dün geceyi bu yüzden zor geçirdim, ağzım boğazım sürekli kurudu, uyuyamadım hiç, ama bugün iyiyim, hafif ağrım var sadece, o da ilaç alınca geçiyo. onun dışında şimdilik sorun yok gibi..

Cok gecmis olsun cnm, insallah senin bu sefer istedigin gibi olur burnun:)

evet canımsenden bahsediyordum :) korkmadımdesem yalan olur. sonuç ne kadar iyi de olsa ameliyat ve sonrası süreci atlatmak çook zor

Hic korkma blackrosecum bende ne agri ne sizi vardi sadece sisme ve morarma oldu o da cok normal agri yapmiyor yani, benim bugun 24cu gunum:) Sadece ilk 3-4 gun agzindan nefes almak problem veriyor onun icinde soyle yapabilirsin; buyuk bir bardaga su ve icine yarim limon sik yataginin yaninda bulundur. Uyku arasinda bogazin kuruyunca bir iki yudum icince o bogazinin icini nemli tutuyor ve tekrar bir kac saat uyuyabilirsin ben oyle yapmistim o tiyoyu banada burdan bir arkadas vermisti:)) cok faydasini gordum deneyin faydasini goruceksin:)) Ameliyattan sonrada hic midem bulanmadi, genelde herkezin midesi bulaniyormus onunda cozumu var midem cok hassas dedigin zaman anestesistine sana onun icin mide koruyucu koyuyor narkozuna ve ameliyattan sonra hic mide bulantisi yasamazsin:))

çook geçmiş olsun. tamam canım tiyonu uygulayacağım. mide için söylediğin şeyi ilk defa duydum. evet benim de miğdem çok hassas. teşekkürler...

aynen benimde ilk gecem sadece bunun yüzünden zor geçti, yani sürekli ağzım ve boğazlarım kurudu, hatta boğazalarım ağrımaya başladı, ama insan alışıyor bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…