6. Sezeryan olan

IMG_4896.jpeg

35 yaşında ilk sezaryenden sonra ben

5 sezeryanım var 34 yaşındayım 6. Sezeryan olacağım 5. Sezeryanin üzerinden 5 yıl geçti olan varmı daha önce 6. Sezeryan doktor riskli dedi
Çok merak ettim ben de şimdi var mı diye. Sizi de merak ettim nasıl oldu bu kadar? Üçten, dörtten sonra uyarmadı mı doktorlar ben 2. yi olacağım ona bile korkuyorum

Bende tam 3.sezeryan nasıl diye merak ve endişe ederken, böyle bir konu görmek 😮 3.bebeğime hamileyim 22+5 günlük, hastaneye doğum ücreti sordum, 2 sezeryan sonrası + bir ücreti oluyormuş, ekstra bir işlem mi yapılıyor, ne yapılıyor acaba
Kuzenim sezeryandan çok korkuyordu, doktor korkma 7 sezeryan yaptığım hasta bile var demiş 😮, bundan sonra önleminizi alın da, size de canınıza da yazık

Çok merak ettim ben de şimdi var mı diye. Sizi de merak ettim nasıl oldu bu kadar? Üçten, dörtten sonra uyarmadı mı doktorlar ben 2. yi olacağım ona bile korkuyorum
Benimde 2.sezeryanım ilk sezeryan dan daha rahat geçmişti, daha çabuk toparlamıştım
3.sezeryan nasıl olacak bakalım 🙈

5 sezeryanım var 34 yaşındayım 6. Sezeryan olacağım 5. Sezeryanin üzerinden 5 yıl geçti olan varmı daha önce 6. Sezeryan doktor riskli dedi
Iyiki demiş doktorun yoksa durduramyicaklar seni galiba😂maşallah umarim sorun yaşamazsin.
Ben hastende 5ci hamileligine gelen kadinla konuştum doktoru başaramazsin sorunu çoktu kurtaj yap diyordu ama kadinin dogurdugu 4çocuktan biri yaşiyor diye yine dogurmak istiyordu sonrada ne oldu haberim olmadi.
Sezeryan sayi artikca sorun sayisida artiyor diyor doktorlar.

Benimde 2.sezeryanım ilk sezeryan dan daha rahat geçmişti, daha çabuk toparlamıştım
3.sezeryan nasıl olacak bakalım 🙈
Ay ne güzel darısı başıma, ilkinde çok kötü oldum ben bari bu sefer biraz daha iyi geçsin diyorum. İnşallah seninki bu sefer daha kolay geçer, daha önceki grubumda 3. sezaryeni olan arkadaşımız o kadar kolay geçirdi ki eve gelip süpürge açmış, iş arkadaşlarını ağırlamış falan 😅

Iyiki demiş doktorun yoksa durduramyicaklar seni galiba😂maşallah umarim sorun yaşamazsin.
Ben hastende 5ci hamileligine gelen kadinla konuştum doktoru başaramazsin sorunu çoktu kurtaj yap diyordu ama kadinin dogurdugu 4çocuktan biri yaşiyor diye yine dogurmak istiyordu sonrada ne oldu haberim olmadi.
Sezeryan sayi artikca sorun sayisida artiyor diyor doktorlar.
Bizim Suriyeli bi komşu vardı 4 çocuklu hepsi sezaryen bana korkma korkma 5’e kadar bi şey olmaz diyordu, sonradan 5’i de yapmış duydum 🙄😅

4'e kadar diye biliyorum ben de🤔 sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Kayıpsız 5 çocuğunuz mu var şu an?

X