6.haftalık hamileyim

E

EU1

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim bugün doktora gittim kese göründü ancak bebek görünmedi 18/06/2008 kontrole gideceğim sizinde böyle oldumu benimle paylaşabilirmisiniz.:1no2:

sanırım karından ultrasonla baktırdın. Bende de durum aynı. Ayın 19 unda gideceğim doktora. içini ferah tutu.Bazen embriyo çok küçük olduğu için ultrasonda görünmeyebiliyor.

ama kesenin olması da iyi gelişme.Yani dış gebelik durumu yok. Doktorunun verdiği tarihte gittiğinde emriyoyu göreceksin inşallah.

canim korkma bana altinci haftada

vajinal ultrasondan baktiklari halde sadece kese gozuktu bebek gozukmedi
ama simdi masaalllah kendisi orada keyfi keyf

ben hamiş değilim ama dr um bana 3 aydan sonra karından bakalır demişti

canım göreceksin merak etme..
sabırsız davranıp da bebeğini huzursuz etme annesi.

arkadaşlar verdğiniz bilgiler ve destek için çok teşekkür ederim.inş sizlerin dediği gibi olur benim için çok dua edin iyi akşamlar sonuçları sizlerle paylaşacağım

slm canim oncelikle gozunaydin Allah tamamina erdirsin insallah..
merak etme karindan ultrasonla hemen gorulmeyebibliyor...
en gec 2 hafta sonra gorursun bir de bebek cok kucuk tabi saklaniyordur:)))
insallah hayirlisiyla bebegini gorursun canim...
sevgiler.......

Merhaba Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim bugün doktora gittim kese göründü ancak bebek görünmedi 18/06/2008 kontrole gideceğim sizinde böyle oldumu benimle paylaşabilirmisiniz.:1no2:

Canım bende seninkine benzer bir sıkıntı yaşıyorum şu anda!1 hafta sonra belli olacak işallah! Sen hiç merak etme,küçücük bişey zaten görememiştir doktor amcası :) Mutlaka oradadır,buna inan a.s.

genelde 7.haftadan iibaren görünmeye başlıyor..
endişelenme bebeğin yerindedir inş ...a.s.

gözün aydın canım, darısı başımıza inşallah hayırlısıyla..........

merhaba canım bende 6 hafta 2 günlük hamileyim.geçen hafta yani 5 hafta 3 günlükken doktora gitmiştim kesesini gördük kalp atışlarını duyabilmemiz için 10 gün sonraya randevu verdi bu cumartesi yani 6 hafta 5 günlükken doktora gidecem umarım kalp atışlarını duyabiliriz
.bir de doktorum şimdi düşük ihtimalinin %15 kalp atışını duyduktan sonra %4 lere düşüyor dedi.

merhaba güzelim,ikimizde aynıyız.yani 09.06.08 de bende gittim doktora 5hafta 6 günlüksün yarın 6 haftalıksın dedi doktorum.aynı şekilde kese var ama bebeğin kalp atışı daha yok küçük olduğu için zaten 7.haftalarda kalp atışları duyuluyor.banada senin gibi 18.06.08 gelmemi söyledi.hayırlısıyla kalp atışlarını duyarız inşallah.aynı zamanlarda hamile kalmışız demekki:)

benimde kese görünmüştü bebek yoktu hatta çok üzüldüm boş gebelikmi diye 7+3 günlükken bebek de göründü hiç üzülme birdahaki sefere göreceksin allahın izniyle

bende 4haftalık hamileyim..henüz dr.gitmedim..biraz daha bebeğimin büyümesini bekliyorum..sende canını sıkma güzelim..biraz daha sabret bebeğini mutlaka göreceksindir...
rabbim tamamına erdirsin...

emel sakın endişe etme.bende çok heyecanlanmıştım ilk hamilelik haberimi aldığımda ama sabredip 7 hafta 4 günlükken gittim.o zaman bile kalp atışı derinlerden duyuluyordu.bence iyi düşün.olumlu ol.sabret ve bekle.kafana takma.
bebeğini tebrik ederim.hepinize sağlıklı hamileilkler dilerim.

Canım 7+4 iken görüldü benim oğlumun kalp atışları,daha öncesinde sadece kese göründü.Takma sakın kafana

Selam arkadaşlar bende 5. hafta 3 günlük hamileyim sadece kesesini görbildik. Ayın sonıunda yani 7 hafta bitince yada temmuzun ilk haftası 8. haftasında gideceğim kalp atışları için... Allah herksin bebeğini sağsalim verir inşallah... Sağlıklı bir hamilelik ve salıklı bebekler dileğiyle...

Ben de 6 haftalık hamileyim kesede,bebekte göründü kalp atışı bile duyuldu çok mutluyum çünkü 1. gebeliğim 4. haftada düşükle sonuçlanmıştı ama bir sorunum var idrar yollarında enfeksiyon çok fazla olduğu için düşük ihtimali yine var şu anda ilaç alamıyorum sadece düşük önleyici crinone jel kullanıyorum.

Son düzenleme:
X