6 haftalik hamileyim

esin58

2 kız anasi:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
1.895
6
sevgili arkadaslar ilk defa kadinlar kulübüne yazi yaziyorum.yani acikcasi yeni üye oldum..
ben yeni üye oldgumuda hamilelik belirtileri nelerdir diye sizlerin yazidiklari yazilari okuyordum..acaba bende hamilemiyim diye..ve 5 gün önce ögrendimki 6 haftalik hamileyim sevgili arkadaslar..cok mutluyum allah herkese ve her isteyene nasip etsinn..:nazar:

tebrik ederim canım
müjdeli bir haberle aramıza katıldın ne güzel
Allah sağlıkla kucağına alacağın günleri de göstersin inşallah
hayırlı sağlıklı mutlu bir evlat nasip etsin sana
sevgilerrr...

tebri kederim canim,allah analai babali buyutsun insallah..

tebrik ederim canım benim :) Allah tamamına erdirsin inşallah ... ne büyük mutluluk biz anne adayları için :KK66:

sevgili arkadaslar ilk defa kadinlar kulübüne yazi yaziyorum.yani acikcasi yeni üye oldum..
ben yeni üye oldgumuda hamilelik belirtileri nelerdir diye sizlerin yazidiklari yazilari okuyordum..acaba bende hamilemiyim diye..ve 5 gün önce ögrendimki 6 haftalik hamileyim sevgili arkadaslar..cok mutluyum allah herkese ve her isteyene nasip etsinn..:nazar:

allah tamamına erdirsin canım inşallah sag saglim kucagına alırsın :nazar:

tebrikler canım allah analı babalı büyütsünnn inşallah aralık annesi olcan sende dimii

Rabbim sağlıklı sorunsuz bir hamilelik geçirmeyi ve
bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
hayırlı olsun canım...

cok cok cokkk tsk edeirm darisi bütün isteyenlerin basina..allahim herkese nasip etsin.bu arada sizler cok sıcak kanlisiniz tsk ederim :)

tebrik ederim canim hayirli ugurlu olsun
son satin neydi yazarmisin
bende 6 haftaligimdaa daha dogrusu emin degilimm

tebrikler canımmmmmm.darışı tüm isteyenlerin başına inşallahhhhhh...... :nazar:

Canım cok tebrik ederim. Allah ım tamamına erdirsin.

Allah Anali Babali Büyütsün.darisi Başima .sen Kaçinci Gününde Test Yaptin Pozitif çikti Canim Bilgilendirirsen Sevinirim

tebrik ederim bende 7 haftalık hamileyim allah dünyaya sağlıklı bebekler getirmeyi nasip etsin hepimizee

ay canımm ne kadar güzellll allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin

ayyyy...ne güzel canım allah tamamına erdirsin,olmayanlara da nasip etsin..

X