6 haftalik hamileyim

sevgidolubiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
64
46
25
Kızlar 6 haftalik hamileyim ama gündüzleri iştahsızlık var ve 2 öğün yiyebiliyorum geceleri daha çok yemek istiyorum bu bebeğe zarar verirmi gelişme açısından acaba aranızda böyle olan varmı

Merhaba balım, ben bir etkisinin olduğunu düşünmüyorum henüz, sadece zararlı ve paketli şeyleri yeme yeter bence. Ben de 5+4 haftalığım ama henüz iştahsızlık yok :) aksine habire yiyesim geliyor🥹 başka ne belirtilerin var. Memelerim ve alt karnım ağrıyor benim çok, bir de saçlarım çok dökülüyor

Bisey olmaz ilk 3 ay bebek depolardan besleniyor zaten , suan yediklerin ona cok bir yarari ya da zarari yok ama tabiki sagliksiz da beslenme:)

Merhaba balım, ben bir etkisinin olduğunu düşünmüyorum henüz, sadece zararlı ve paketli şeyleri yeme yeter bence. Ben de 5+4 haftalığım ama henüz iştahsızlık yok :) aksine habire yiyesim geliyor🥹 başka ne belirtilerin var. Memelerim ve alt karnım ağrıyor benim çok, bir de saçlarım çok dökülüyor
Benimde goguslerim çok hassaslastı karnimin tek bir yani değil hafif hafif her tarafida ağrı oluyor kese büyüdüğü için normal bu durumlar zaten zararlı şeyler tüketmiyorum ama fazlada yiyemiyorum allahim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 😊🥹🩷

Benimde goguslerim çok hassaslastı karnimin tek bir yani değil hafif hafif her tarafida ağrı oluyor kese büyüdüğü için normal bu durumlar zaten zararlı şeyler tüketmiyorum ama fazlada yiyemiyorum allahim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 😊🥹🩷
Merhabalar arkadaşlar bende bugün Dr gittim adet tarihim 2haziran hesaplamara göre 6.hafta çoktan doldu keseyi gördü Dr daha çok küçük 10gun sonra gel dedi Mart ayında 7haftalik bebeğinin. Kalp atışları durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım sağlık ocağı ebeme de durumu anlattı geç döllenmeden dolayı küçüktür dedi aşırı mide bulantısı ve karın şişliği var ve halsiz artı çok uykum geliyor inşallah bebeğimizi hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız .kese benim gibi bu haftalarda küçük olan var mı

Evet daha çok küçük o yüzden ben 6 haftalikken duydum kalp atışını 8 haftalık olduk çok şükür zamana bırak inşallah sağ salim alırız kucağımıza 🩷

X