6 haftalık hamileyim halsizlik

Arzu_12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2017
145
51
37
Ben 6 haftalık hamileyim sürekli halsizim ve midem bulanıyor henüz kusmuyorum ama yakındır oda başlar ne kadar sürdü sizlerde yorgunluk ve mide bulantısı ??benim ilk gebeliğim 7 ay sürdü mide bulantım

Ben 6 haftalık hamileyim sürekli halsizim ve midem bulanıyor henüz kusmuyorum ama yakındır oda başlar ne kadar sürdü sizlerde yorgunluk ve mide bulantısı ??benim ilk gebeliğim 7 ay sürdü mide bulantım
Hayırlı olsun öncelikle. Allah tamamina erdirsin. Halsizlik ne yazikki 13. Haftaya kadar surecek ama 6 ve 7 haftada bildigim kadariyla en ust seviyede oluyor. Bulanti da belli olmuyor gebelikler arasinda farkliliklari olabilir uyanir uyanmaz bi kac leblebi at agzina ve azicik istirahat et oyle kalk yataktan. Faydasini goren cok olmus. Internette hafta hafta gebelik surecini anlatan videolar var onlardan da takip edebilirsin. Ben annnee tv olani cok beğenmiştim. Ceyda duvencinin kanali sanada tavsiye ederim

Hayırlı olsun
Ben 20 haftalık hamileyim hala halsiz im uyumak istiyorum sürekli normal bunlar bulantı işi kötü inşallah ilki kadar uzun sürmez sizin benim bulantı olmaz hamileliklerimde

Ben de 6 haftalik hamileyim. Bulantim yok ama halsizlik had safhada. Ne kdr dinlensem de yorgunlugum gecmiyor. Degisen hormonlar ve bebegin bizim depolarımızdan beslenmesi buna sebep oluyor. Yalniz bnm bel ve kasik agrilarim da oluyor endiseleniyorum bazen :/

Hamilelikten hamilelige degisiyo canim insallah mide bulantisiz geciririz benim 3 ay suruyo mahvaluyorum

Benimde 6+6 , geçen hafta başladı hafif bulanti, istifra etmesemde günlük hayatta zorluk oluyor, hicbirsey yapasim yok

X