6 haftalık hamileyim,belirtilerim şu şekilde..

sbilge

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
426
1
6 haftalık oldu bebeğim,çarşamba günü 7 haftalık olucak arkadaşlar...belirtilerim şöyle..gün boyunca devam eden mide bulantısı,ama kusmuyorum..sadece öksürürken öğürtü geliyor bu şekilde atlatıyorum :)..sürekli yorgunluk..özellikle mutfakta yemek hazırlarken bile hemen yoruluyorum,başım bir tuhaf oluyor,tam bi baş dönmeside değil ama sersemlik gibi..sıkıntı basıyor ve halsizleşiyorum..oturup dinlenince geçiyor..uykum çok fazla yok şimdilik..bakalım ilerleyen zamanlarda artacakmı..belirtiler ortalama 3 yada 3 buçuk ay sürer dedi doktorum..daha çok küçük teyzeleri..annesini çok üzmez inşallah :)belirtilerimde değişiklik olduğunda yine yazarım..bu arada bugün nezle gibiyim,inşallah ilerlemezzz

Tebrikler canim, Allah insallah sag salim kucagina almayi nasip eylesin...bende 2 ay oldu:))) benimde belirtilerim senin gibi...bütün gün evde olmama ragmen aksam olunca acayip bir yorgunluk mu diyeyim halsizlik mi diyeyim böyle sanki bütün köyün isini ben yapmisim gibi oluyorum ve dinlenmem gerekiyor...sonradan geciyor.. migde bulantilarim oluyor sabahlari kusuyorum yani ama cok abartili degil...uykum cok oluyor:)))) haftaya randevum doktorda zaman gecmiyor gidip görmek istiyorum, büyüyor mu, nasil iyimi diye...neese ama 1 hafta kaldi...
Allah kimsenin göbüsünü bos birakmasin, herkese bebek nasip etsin insallah:)))
öptüm canim...hasta olmamaya bak canim...

tebrikler cnm allah tamanını erdirsin...seni baska bir forumda da okudugumu hatırlıyrm daha gebe oldugun kesinleşmemişti galiba..

tebrikler Rabbim kucağına aldığın günleri göstersin inşallah sana ve hepimize.benimde çok az bulantım oldu hiç kusmadım.herkesin hamileliği benimki gibi rahat geçsin inşallah.tabi doğumumda hamileliğim gibi kolay geçer inşallah

çok teşekkür ederim canım...allah sanada kucağına almayı nasip etsin inşallah..aramızda bir hafta falan var...inşallah güzel bir hamilelik geçiririz..şu an iş yerindeyim..yine başladı bulantım,sıkıyorum kendimi..gözlerim kapanıyor bir halsizlik anlatamam..

aynen bende biran önce gidip görmek istiyorum..bi kalp atışlarını duyabilsem..korkuyorum isteristemez...bu cumartesi gidicez doktorumuza...inşallah sende görürsün iyice gittiğinde...kendine dikkat et..allah yardımcımız olsun,güç kuvvet versin...:)

çok teşekkür ederim canım...allah sanada kucağına almayı nasip etsin inşallah..aramızda bir hafta falan var...inşallah güzel bir hamilelik geçiririz..şu an iş yerindeyim..yine başladı bulantım,sıkıyorum kendimi..gözlerim kapanıyor bir halsizlik anlatamam..

aynen bende biran önce gidip görmek istiyorum..bi kalp atışlarını duyabilsem..korkuyorum isteristemez...bu cumartesi gidicez doktorumuza...inşallah sende görürsün iyice gittiğinde...kendine dikkat et..allah yardımcımız olsun,güç kuvvet versin...:)

kuzey 35 teşekkür ederim canım...forumda o kadar çok şeylerden bahsetmişimki inan bende karıştıyorum.:)

amin canım teşekkürler..allah sanada kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla...ne güzel mide bulantın az olmuş..maaşallah..valla zor tutuyorum kendimi,kusmayı hiç sevmem...inşallah rahat geçer bakalım...kaç aylık bebeğin?

çok şükür 28. haftayı geride bıraktık sağsalim kızımla.zaman çabuk geçiyor .az kaldı doğuma.göbüşünün büyüyüpte bebişinin tepiklerini hissetmeye başladınmı işte ozaman çok farklı duygular yaşıyorsun.Rabbim hepimize sağlıcakla evlatlarımızı kucağımıza aldığımız günleri göstersin.

maaşallah büyümüş bile..sağlıcakla kucağına alırsın inşallah..bi duyabilsem kalp atışını,eminimki hislerim duygularım çok daha farklı olucak..genelde 8.haftada duyuluyomuş galiba..malum ilk bebeğim olduğu için çok deneyimsizim :)bu hafta sonu gidicem..inşallah hissederim...şu an daha çok yabancıyız birbirimize :) arkadaşlar ilk haftalar böyle hissetmen çok normal diyolar..bakalım zaman geçtikçe neler olucak :)

mrb kızlar bizde bebişimle 7. haftadayız. son 3 gündür mide bulantılarım olmaya başladı. hemde aşırı derecede ağzıma bir lokma birşey alamıyorum sürekli kusuyorm. bebişim besinsiz kalıyor diye vicdan azabı çekiyorum şuan bile kendimi zor tutuyorum.birde başım dönüyor. allahım hepimize kolay bi hamilelik ve kolay bi doğum nasip etsin inş. hayırlısıyla

merhaba cnm..benimde bu çarşamba 7 haftalık oluyor..daha öncede bahsettiğim gibi bende de var mide bulantıları ama ben sıkıyorum kendimi kusmamak için..baş dönmesi de sersemlik gibi bişey sanki...yani birden başım dönüp fenalaşmıyorum fakat ani hareketlerde kötü hissediyorum kendimi ve gözlerimi kısıyorum farkında olmadan..kusuyorum diye sakın üzülme...az da olsa yediklerinin bebeğine faydası olucaktır..annem hep şöyle derdi..kussan bile tekrar yemeye çalış,yine kusabilirsin sorun değil..bebeğin gerekli besinleri alırmış yediğin anda..bu yüzden sakın kendini strese sokma cnm..şu an mesela bende de var bulantı ve sersemlik..ama düşünmemeye çalışıyorum..çalışınca daha da zor..yatıp uzanamıyosun..eğer evdeysen bol bol dinlen..yorma kendini

evet canım dediğin gibi baş dönmesi falan böyle sanki etraf dönmüyorda benim dengem kaybolmuş gibi garip bir sersemlik durumu. inşallah canım inşallah o iki dk durmanında faydası oluyordur bebişlerimize. allah hepimize kolaylık versin 3 aydan sonra geneld azalıyormuş inş. bizimkilerde geçer canım

evde test yapmistim ama doktora gitmemistim onlari okumustursun kesin...tesekkür ederim canim, darisi herkesin basina...

insallah canim, Allah sanada güc kuvvet versin...öptüm seni

Arkadaşlar folic asiti günde 3 defa kullanıyorum.gün içinde ani terlemelerim ve sıkıntı basmalarım oluyor..tüylerim diken diken oluyor..acaba folıc asitin yan etkisi olabilir mi?birde şöyle bişey var..baş ağrılarım sbebiyle 1 senedir selectra kullanıyodum(antidepresan 50 mg).hamile olduğumu öğrenince doktorum birden kesmemiz gerektiğini söyledi..yoksa bundan mı kaynaklanıyor..canımı sıkıyor bu durum..:

herkese selamlar arkadaşlar topiklerde dolaşırken bu topik ilgimi çekti bende hamileyim ve 31 haftalık oldum ama günler ilerledikçe insan daha çok agırlaşıyor ilk dört ay ben kafamı bile kaldıramıyordum inanın kusma mide bulantısı içim dışıma çıkıyordu şimdi ise son ayda tekrar uyku hali başladı aaay gerçekten çok zormuş anne olmak allah isteyen herkese nasşp eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…