6 haftalık hamileler burda buluşalım

ben 6 haftalık hamileyim canım. keseyi gördük ama içinde bebek görünmedi. yolk kesesi oluşmuş bir hafta sonra bakalım dedi. Sende durumlar nasıl ?

ben 6 haftalık hamileyim canım. keseyi gördük ama içinde bebek görünmedi. yolk kesesi oluşmuş bir hafta sonra bakalım dedi. Sende durumlar nasıl ?

canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... bende bebiş istiyorum artık:)) regli döneminden önce belirtileri olmuş muydu canım ya benim 5 gün var bi kaç değişiklik var umutlanmak istemiyorum hemen... ama yinede meraktan ölüyorum....

canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... bende bebiş istiyorum artık:)) regli döneminden önce belirtileri olmuş muydu canım ya benim 5 gün var bi kaç değişiklik var umutlanmak istemiyorum hemen... ama yinede meraktan ölüyorum....

amin canım..Allah' ım en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah. Biliyorsun herkeste belirtiler farklı farklı olabiliyor. Bende takip ederdim burdan akıntım yoktu gögüslerim şişmemişti sadece hafif midem bulanıyordu onada psikolojiktir olsa bile bu kadar erken başlamaz diyordum. Kısacası bende pek belirti olmadı..:26:

amin canım..Allah' ım en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah. Biliyorsun herkeste belirtiler farklı farklı olabiliyor. Bende takip ederdim burdan akıntım yoktu gögüslerim şişmemişti sadece hafif midem bulanıyordu onada psikolojiktir olsa bile bu kadar erken başlamaz diyordum. Kısacası bende pek belirti olmadı..:26:[/QUOTE canım ilgin için çok teşekkür ederim ....

X