6 haftalık gebeyim aşırı derece de mide bulantım var ne yapmalıyım

Htcorcn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2021
28
12
30
Kizlar 6 haftalık gebeyim çok fazla mide bulantım koku hassasiyetim var ve sürekli uyumak istiyorum hiç bişey yemek içimden gelmiyo bu halde olan var mı . Mide bulantısı için premesis kullanıyorum ama pek fayda etmiyo gibi başka ne yapabilirim geçmesi için lütfen yardım edinnn

İlaç olarak prilam iyi geliyor

Ayva çubuk kraker çizi haşlanmış patates ve tuzlu büskiviler bunlar iyi geliyor

Bana kızacaksın ama şükret çünkü mide bulanması bebeğin büyüdüğünü gösterirmiş. Hiç mide bulanmadığını söyleyenlerde bile az da olsa mide bulandırırmış doktor böyle söylemişti.
Dört bebek kaybettim hiç birinde mide bulantısı yaşamadm.. Keşke sağlıkla ilerleselerdi de o söylenilen mide bulantısı kusma baş dönme hepsini yaşayabilseydim diyorum hep

Tuzlu kraker haşlanmış patates iyi geliyormuş ama arkadaşm hep öyle yapıyodu

Canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki bende 15 senelik evliyim üç düşük yaptım bende senin gibi söylerdim söylenenlere kizardim ki neden şikayet ediyorsunuz rabbim sanada taddirsin inşallah ama inan bana bende bu gebelikde ilk defa bulantı yaşıyorum hem çok zor oluyor hemde diyorumki ben bulantı kesici ilaç icmesemmi çünkü mide bulaninca bebeğin yaşadığını hissediyorum

Çok zordur illaki ama dayanılmaz değildir sağlıkla kucağınıza alın da
Hep dua ettim üçüncüden sonra Allahm Bi daha olursa sabahlara kadar istifra edeyim midem bulansın başım dönsün diye bütün belirtileri dibine kadar yaştayımasla şikayet etmicem diyee.. Dördüncü oldu sadece iki gün kustum çok sevinmiştim bu sefer olcak diye ama yine olmadı..
Duana kocaman Amin

Yaa çok üzüldüm canım Allahim en kısa sürede sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah ama doğru söylüyorsun çok şükür Allah'ım nasip etti artık gülü seven dikenine katlanır

Evet evet canm çünkü o gül çok kıymetli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…