6 hafta 4günlük gebelik

mrve610620

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
11
3
32
Arkadaşlar acil bi durum şuan o kadar karışık bi durumdayım ki 6hafta 4günlük hamileyim perşembe kanamamla doktora gittim çok şükür düşük olmadı hatta kalp atışını hafif olsada duydu 6hafta olması gerekirken 6 hafta 3gün önde dedi 5gün iğne verdi bitince gel dedi ve bugün gittim kalp atışı var 6haftalık 3gün ama yölk kesesini göremiyorum kesenin kenarını göremiyorum dedi pazartesi belli olur dedi ama ben düşünmekten aklımı alamıyorum yardım edinin bu durumu yaşayan varmı

Durumu yaşamadım ama şunu söylemek isterim. Anne yüreği insan üzülüyor, stres yapıyor çokta haklısınız ama şuan miniğin en son ihtiyacı olan şey sizin üzülmeniz ve onunda direkt bundan etkilenmesi. Neyi tercih edersiniz bilmiyorum dua olur, namaz olur, meditasyon olur, arkadaşlarla buluşmak olur, doğaya kendini atmak olur size kendinizi huzurlu ve mutlu hissettirecek şeyler bulun ve ferahlamaya bakın. Onu birde bu yormasın.

Bazen şunu düşünüyorum. Biz üzülsekte, kalbimiz parçalansa da veya çokta sevinsekte hersey olması gerektiği şekliyle olacak. Sizde şuan bebeğiniz sizinle ve tutunmaya çalışıyor bun anların tadını çıkartın ona manevi destek olun, güzel olumlamalar yapın. Minik demeyin konuşun. Oda sizde kendinizi iyi hissederseniz olumsuz olacak birşey bile olumluya dönebilir

Çok güzel dediniz yüreğimi su serptiniz..ama bundan önce 1 düşük 1kalbi durdu kürtaj oldum çok şükür 5 yaşında oğlum var o kadar çok kardeş istiyor ki onun bu isteğine karşılık vermemek her seferinde umutsuzla sonuçlanması onu çok üzdü bu sefer haber bile vermedim vermediğim halde ne zaman kardeşim olcak diyor umarım bu sefer oğlumun yüze güler rabbim sizleri de gönlünüzden geçenleri nasip etsin.

Zor durumlar allah kalbinize esenlik versin. Oğlunuza söylememekte iyi yapmışsınız, netleşsin öyle daha mutlu olur çok teşekkür ederim, hepimizin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…