6 günlük gecikme?

Rozaqulsen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2023
47
9
30
Merhabalar 1 kızım war 2. Olsun istiyoruz laparaskopi tüp açma ameliyatı oldum kızım ameliyat sonrası oldu 4 ay önce tekrar tüp açma ameliyatı oldum fakat gebe değilim henüz. Adetim düzenli oluyor genelde ilk defa 6 günlük gecikme yaşıyorum adet sonrası weya ortası döllenme olmuş olsa illaki testte çıkardı diye düşünüyorum maalesef test negatif. Adete son 1 hafta kala 2 defa birliktelik oldu acaba hamile kalma şansım war mıdır we ilişkiden kaç gün sonra gebe olduğunuzu öğrendiniz? Tahminen bugn ilişkilerin 10 ve 7. günleri.

yumurtlama tarihini bilmek gerek canım da adetten sonra 14 -21 ğün arası değişbiliyor yumurtlama ona göre adeti geç oluyorsun
Maalesef yumurta takibi yapmıyorum bakalm bekleyelim bir iki gün daha olmazsa kan yapacağım umuyorum ki Rabbim nasip eylemiştir tüm isteyenlere de inşllah🙏🏻

Maalesef yumurta takibi yapmıyorum bakalm bekleyelim bir iki gün daha olmazsa kan yapacağım umuyorum ki Rabbim nasip eylemiştir tüm isteyenlere de inşllah🙏🏻
adetten 3-4 ğün olma ihtimali cok düşük canım ,sen bence ovuyasyon testi al yada ğün aşırı ilişkiye gir

X