Selülit 6 günde 2 kilo verdim selülitlerim eriyo

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

butterfly811

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012
35
6
Merhaba arkadaşlar
bu forumu uzun süreden beri takip ediyorum ve gerçekten işe yarar bilgilere rastladım
ben de selülit problemli bir insanım
doğum kontrol hapı kullanıyorum
hatrı sayılır derecede kahve ve sigara tüketiyorum
aşırı yağlı tuzlu yiyecekler yemesemde e tabi tatlı dan vazgeçemiyorum
kendimce bir formül uyguluyorum ve yaklaşık 1 haftada ciddi anlamda değişiklikler yaşıyorum kendimde
bunu sizlerle de paylaşmak istiyorum
çünkü kilolarının ve selülitlerinin eriyip gittiğini görmek inanılmaz mutlu edici motive edici bişey..
öncelikle bitki çayı içiyorum
şöyle bi karışım hazırlıyorum
çaydanlığın demlik kısmına
yeşilçay,rezene,biberiye,mate,bir tutamda mısır püskülü koyuyorum
bunların üzerine kaynamış biraz beklemiş su döküyorum ve karıştırıp bu şekilde bir 5 dakika bekletip gün içinde tüketiyorum ha eğer tansiyon sıkıntınız varsa eğer içine bol limon sıkın ben limon sıkmadan içtiğimde bir haller oluyor sanıyorum yükseltiyor o yüzden içine bolca limon sıkıyorum.diyebilirim ki bir demlik çayı 2 limonla falan bitiriyorum.
Zaten limon içerdiği c vitamini sayesinde cildi güzelleştiriyo ve onarıyo..
Kızlar bu çay tam anlamıyla bir mucizeeeeeee
resmen idrarınızda o yağların vücuduzdan çıkıp gittiğini görüyosunuz yaaaaa...
Ayrıca bağırsaklarınızı düzenliyo hareketlendiriyo
zaten kilo vermek için bu işin düzenli olarak gerçekleşiyor olması gerekiyor...
Ben bu çayı içerek 1 haftada 2 kilo verdim
bunun yanında en az 2 litre su içiyorum
sabahları yürüyüş yapıyorum öyle çok hızlı falanda değil takıyorum kulaklıklarımı keyif yapa yapa .. Ben bunu terapi olarak hediye ediyorum kendime..böylece kendimi sıkıştırmadığım için psikolojik olarak sabah kalkıp yürüyüşe gitmekte zor gelmiyo...
Veeeeeee
aktardan aldığım yağ karışımlarım var..
Onları hazırlıyorum sabah yürüyüşten önce
kekik,portakal,biberiye,susam yağı..
Her sabah taze karıştırıyorum
bacaklarıma güzelce sürüyorum
streç falan da sarmıyorum
öylece çıkıyorum
çalıştığım için eve dönme şansımda yok akşama kadar kalıyo üstümde..
Kötü kokmuyo kızlar ilk sürdüğünüzde evet ama sonradan geçiyo..yada bana öyle geliyo bilmiyorum.en azından kimse kaçmadı yanımdan bi haftadır:)
ve duş alırken şu meşhur yosun sabunu ile yıkanıyorum ayrıca kese yapıyorum..
Haaa duşun sonunda bacaklarıma soğuk su tutuyorum
kızlar sonuçlarım inanılmaz
selülitli bölgelerimde gözle görülür mucize bi değişiklik var...........
Inanmadan başladım geçeceğine ama kilo kaybım ve aynadaki değişikliğim beni inanılmaz şevklendiriyo
bütün bunları sizinle de paylaşmak istedim
sorularınız olursa cevaplarım

bende kilo vermek çook istiyorum hamile kalmadan evvel yaa bakalım yapabilecekmiyim bhu çayı. normalde sadece iş yerinde günde 2-3 fincan yeşil çay tüketiyorum ama nebilim sanki yok bi faydası gibi ( yada ben kilo zor veriyorum...

canım verebilirsin ben de çok zor kilo veren bi tipim aslında lütfen yap bunu çok işe yarıyo

hımm denemekte fayda var sonuçta bitkisel yağ zararı olcagınıda düşünmüyorum bu arada arkadaşlar ben bu yazı karakterını nasıl değişicem ?

bu çayı birimi tavsiye etti bi zararı olmasın sonra, yani bu işin uzmanı olan biri söylediyse ne ala çünki bitkiler şifalı ama dozunu iyi tutturmak lazım ayrıca sevindim senin adına ben de denemek istiyorum ama çoook uzun geldi şimdi sen yazınca bazı hareketlerim var onları yapıyorum ben de bakalım işe yaramazsa denerim bende, ama işte düzenli yapmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…