6 buçuk aylık bebek kaç CC süt içer?

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
231
44
31
Merhabalar 6 buçuk aylık bir bebeğim var uyuyirken emziriyorum uyanıkken sağım yapıyorum ve 3 saatte bir emziriyorum genellikle gecelerde dahil. süt arttırıcı birşey yememissem eğer sütüm 3 saatte 90 -120 çıkıyor.en başından beri böyle miktar artmadi bebek buyusede.Kilo alımı iyi sıkıntı yok ancak bu miktar ile doyup doymadigindan emin olamıyorum açlık ağlaması yok hatta bazen sagdigimi zor icirdigim oluyor. Alerjik mamayı da sevmiyor ve midesnde aşırı gaz yapıyor hep veremiyorum . büyüdüğü için haliyle çok takıntı yapıyorum

Artık ek gıdaya geçiyorsunuz tadım da olsa rahatlarsınız. Ağlamıyorsa zaten sorun yoktur. Mama veriyordum ve 120cc içerdi 24 saatte 6-7 defa oda gece çok uyanırsa.

Büyüdüğü için rahatlamanız lazım bence. Sadece süte ihtiyacınız yok, bağımlı değilsiniz yani.

Ek gıda sorun oldu biraz süt alerjimiz olduğundan hâla midesi ve bağırsakları iyi değil ek gıdayla daha da zorlanıyoruz bir iki ay daha idare edebilirsek belki toparlaniriz diye düşünüyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…