Doğuma Hazırlık 6-7 haftalık hamile annelerimiz toplanalım🥰

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

rvaalamiaa

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
232
117
21
Merhaba kızlar 6+3 haftalık hamileyim eğer bu haftalarda olan hamişlerimiz varsa konuşmayı dertleşmeyi çok isterim 😊 çünkü 3-4 ay önce de hamileydim ama bu haftalarda gelişimi durmuştu🥺
Mesela belirtileriniz neler ağrılarınız oluyor mu keseyi ne zaman gördünüz kalp atışını duydunuz mu🥰 ikinci hamilelik sağlıklı ilerler mi

Merhaba kızlar 6+3 haftalık hamileyim eğer bu haftalarda olan hamişlerimiz varsa konuşmayı dertleşmeyi çok isterim 😊 çünkü 3-4 ay önce de hamileydim ama bu haftalarda gelişimi durmuştu🥺
Mesela belirtileriniz neler ağrılarınız oluyor mu keseyi ne zaman gördünüz kalp atışını duydunuz mu🥰 ikinci hamilelik sağlıklı ilerler mi
Merhaba bende 7+6 hamileyım ikizlerime . Benımde daha önce kayıplarım oldu ınsallah bu sefer kucağımıza almak nasip olur . Normal yönden mı hamıle kaldınız ?

Merhaba bende 7+6 hamileyım ikizlerime . Benımde daha önce kayıplarım oldu ınsallah bu sefer kucağımıza almak nasip olur . Normal yönden mı hamıle kaldınız ?
Maşallah canım inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi🥰 evet canım ikisinde de normal yönden kaldım biz yeni evliyiz ağustosta evlendik aralığa kadar korunduk sonra korunmamaya karar verdik ocakta hamile kaldım ama malesef düşükle sonlandı inşallah bu sefer Rabbimin izniyle sonuna kadar devam ederiz🤲🏻❤️

Masallah Ewet aynız . Ağrınız felan varmı neler hıssedıyorsunuz bu haftada . Bende çok şişkınlık oluyo ama tabıkı ılaclardan da ola bılır benım tüp bebek normal gebelık değil .
Evet canım şişkinlik var bende de gaz, beyaz akıntı, adet sancıları, ara sıra bel ağrılarım da oluyor😊 tüp bebek te olsa normal yolla kalınan gebeliklerle neredeyse aynı belirtiler oluyor

Evet canım şişkinlik var bende de gaz, beyaz akıntı, adet sancıları, ara sıra bel ağrılarım da oluyor😊 tüp bebek te olsa normal yolla kalınan gebeliklerle neredeyse aynı belirtiler oluyor
Aynen ama ben ıgne ılac da çok alıyorum o yüzden de yapıyo bana . Bel ağrısı oluyo genelde. Haftaya cuma gıdecem bakalım doktora ne durumda 😄

5 6 haftalık kese vardı 7 haftalık kese içi gördü 3 mm ama net kalp atışı alamadı 5 gün sonraya çağırdı 21 mayıs salı gideceğim 8±2 oluyor inşallah duyarım

9+6 hamileyim.
İnan hiçbir şey hissetmiyorum.
Sadece hafif göğüs hassasiyeti vardı okadar.
Keseyi ve kalp atışını 7+5te gördüm.
Haftaya ilk ultrasonum var hayırlısıyla.
Umarım bebişlerimiz sağlıkla hayırla büyür😍

Mesela belirtileriniz neler ağrılarınız oluyor mu keseyi ne zaman gördünüz kalp atışını duydunuz mu🥰 ikinci
Merhaba bende konu başlığını görünce hemen üye oldum kesemizi ve yolk sac i 5 haftalık gördük kalp atışımızı 5+5te vajinal ultrason ile duyduk bu hafta yani 6+5te tekrar kontrole gideceğiz normal ultrason ile kalp atışını ve bebişimizi görmeyi umuyoruz :)

Merhaba bende konu başlığını görünce hemen üye oldum kesemizi ve yolk sac i 5 haftalık gördük kalp atışımızı 5+5te vajinal ultrason ile duyduk bu hafta yani 6+5te tekrar kontrole gideceğiz normal ultrason ile kalp atışını ve bebişimizi görmeyi umuyoruz :)
Maşallah canım😍 ben de 6+4 benim sat hesabımla, 6+5 ise ultrasona göreydi o zaman gittim karından ultrasonla çok net hem gördük hem duyduk kalp atışını Rabbim size de yeniden o güzel pıt pıt ları duymayı nasip etsin ve sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah😊🤲🏻

Merhaba 6+2 de doktora gittim kese göründü fakat bebek görünmedi haftaya tekrar gel kalp atışı duyulursa sorun yok duyulmazsa sorun var diş gebelik olabilir dedi bir de ondan önceki haftada yani 5+4 iken falan doktor kesede gerileme var demişti sağlıksız bir gebelik olabilir demişti en son gidişimde kesede sıkıntı yok fakat bebek görünmedi sizin bebek kaçıncı haftada göründü acaba

X