6+6 haftalık kese var yolk saç var bebek yok

Angels4161

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2023
81
40
28
Merhaba lütfen yardım edin 6+6 haftalık hamileyim bugün doktora gittiğimde kese var yolk saç var bebek yok kalp atışı yok dendi almamız lazım dediler bu şekilde olup da sonradan bebeği gören ve kalp atışını duyan varmı? Lütfen yardım edinnn.... Birde vajinal mantar olmuşum galiba ne kullanılır bu durumda nolur yardım edin

Ay tövbeee. Yolk sac varsa bebeğin de mutlaka olacağını biliyorum ben. En az 8 haftaya kadar bekleyin. Sakın aldırmak gibi bsey yapmayın

Bende de ilk yolk sac ve kese vardı bebek görünmüyordu hayat vajinal muayene de bile görünmedi bebek ama yolk sac oluşması bebeğin de oluşacağının habercisi demişti doktor 2 hafta bekledik bebek de kalp atışı da vardı şükür inşallah sizde de görünür sabredip beklemek lazım tabi doktorla konuşun ekstra bir durumunuz bekletilmeyecek bir zehirleme varsa orası ayrı hakkınızda hayırlısı olsun

Merhaba yalnız değilsiniz. Bende 24 haziran son adet tarihim. 35 günde bir regl oluyorum. Hesaplarıma göre 6+2 . Dün doktora gittim keseyi görmek için. Doktorum 28 günlük adet dongusune göre hesaplayıp 7+2 haftalık hamilesin dedi. Karından kalp atisida kese de görülür dedi muayeneye gectik. Muayenede sadece kese göründü. Vajinal muayene yapmak istedi. Orada kese ve yolk sac denilen kese 2 mm gözüktü kese de 14 mm. Pazartesi (21 agustos) tekrar gel kalp atışlarını bakalım geç döllenme olabilir dedi. Bekliyorum geç döllenme olduğunu hissediyorum çünkü yumurtlama çok geç oluyor bende. Hakkımızda hayırlısı inş.

Brnde bekliyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur çok dua ediyorum

Ben bugün 7+1 dim bebeği gördüm kalp atışı için bir hafta sonra gel dediler sende görürsün insalalh ama sole bişey bilen varsa söylesin bthcg değeri düşer cikarmi

Benim geçen hamileligimde 2 hafta ileriden geliyordu. Yani mesela 7 haftaliksam ultrason 5 haftalik gozukuyordu. Bi düşünün 5 haftalikta bebek gorunur mu. Suanda hamilyim 8 haftalik bunda da 10 gun kadar geriden geliyorum. Hatta benim bu bebegimde 5+1 de kese gorunmemisti. Tekrrdan 6+4 de gittim. Keseyi ve içinde minaccik kalbi atan sey var di. Dinlemek için erken dedi. Yine yarin bobrek agrimdan dolayi ultrasona giricem buyuk ihtimalle insallah kalp atisini dinlerim yolk sac varsa ve kanama vs olmuyorsa aldirmayin. 8 haftaya kadar bekle

Ben bugün 7+1 dim bebeği gördüm kalp atışı için bir hafta sonra gel dediler sende görürsün insalalh ama sole bişey bilen varsa söylesin bthcg değeri düşer cikarmi
Çıkar canım hatta düzenli artması iyiye işaretmiş ama ben iki çocukla durmadan kan vermelere gidemem bu sıcakta bekleyeceğim her şey olacağına varır 9. Haftaya kadar da beklerim en azından kese 25 mm be üstü olsun her şey o zaman netleşir

Sizinle aynı durumdayız son adet benim de 25 hazırlan normalde 7+2 olmam gerekirken 6+1 im. Dün kalp atışı göremedik henüz doktor geç döllenme dedi

Evet bugün gördü ama kalp atışı için 10 gün sonra dedi ama benim bthcgme bakıyorlar dün sağlık ocağında bakıldı 9970 idi bugün hastanede bakıldı 8570 aklımı çok karıştırdı nasıl oluyor anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…