6+5’te pıhtılı kanama

acelyali29

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
387
160
32
Arkadaşlar iki gündür kah pembe azıcık kah kırmızı pıhtılı kanamam geliyor. Dün acile gittim. Kanama alanı veya kesede bir bozulma yok dendi. Progestan iğne yapıldı. Suan fitil kullanıyorum günde 3 tane. Bebeğimin kalp atışları da vardı. Bir anda bu kanama başladı. Pıhtı olduğu için çok huzursuzum. Yarın yine doktora gideceğim. Böyle birsey yasayıp sağlıkla atlatan kimse var mı?

Pıhtılı kanama geçirip doğuran tanıdıklarım var, kocaman pıhtı düşüren hemde sağlıklı doğurdular, sen yinede doktora git

Pıhtılı kanama geçirip doğuran tanıdıklarım var, kocaman pıhtı düşüren hemde sağlıklı doğurdular, sen yinede doktora git
İnsallah bu benim 2. Gebeliğim ilkinde düsük yasamıstım. Cok korkuyorum. Gece nasıl gececek bilmiyorum. Umarım benimkide tanıdıklarınız gibi olur

Acile gidin gerekiyorsa bu süreçte yapacağınız en kötü şey stres, stres kortizon salgılatıyor oda kanamayı arttırıyor, dua edin bol bol zaten elden başka bir şey gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…