6.3haftalik gebelik kese var bebek görünmüyor 😞

Demhat3333

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2021
17
3
25
Merhabalar lütfen bı bilgisi olan bana cevap verirmi çok sevinirim adetim on gün gecikti ve doktora gittim hamilesin dedi kan degerelrim falan iyi çıktı fakat kese var bebek gözükmüyor on gün sonra tekrar gel kalp atışına bakalım dedi aynen böyle konuştu bende kese var bebek görünmüyor nasıl oluyor bu normal birşey mi dedim evet çok normal dedi fakat. Ben internetten biraz araştırınca çok korktum bir saattir ağlıyorum çok üzülüyor bu durumu yaşayan varmı ne olur bana cevap yazın çok korkuyorum 6hafta 3 günlük dedi doktor ve alt ultrasonda gördü keseyi de lütfen cevap istiyorum bilgisi olan veya bu durumu yaşayanlar bu arada bende kan pıhtılaşma olduğu için ilk çocuğumda dokuz ay iğne kullandım bunda da kullanmam gerekiyormuş fakat doktorum on gün sonra gel kalp atışına bakalım sonra iğneye başlarız dedi bilgisi olan yazarsa çok sevinirim içim içimi yiiyor

Gec dollenme olmusssa bebek gec gorulebilir uzulmeyin

Gec dollenme olmusssa bebek gec gorulebilir uzulmeyin
Teşekkür ederim ilk defa boyle bişey geliyor başıma oyuzden çok korkuyorum başına böyle bir olay gelen varsa lütfen yazarmisiniz en azından bidahaki kontrole kadar içim rahat etsin kendimi çok kötü hissediyorum

Olabiliyor canım böyle şeyler, illa kötü olacak diye bir şey yok. Eğer geç döllenme olursa böyle olur. Tabi sağlıksız olma ihtimali de var ama biz bunları düşünmeyelim şimdilik. İnşallah seninledir bebeğin, stres yapmadan 10 gün bekle bakalım. İyi gelmez stres bebeğe, kafaya taktıkça düzelmiyor, içini ferah tut

C
ok çok sağolun teşekkür ederim ilk defa yaşıyorum böyle birdey oyuzden korkuyordum umarım korktuğum başıma gelmez saolun

Canım şansa gördüm bende aynıyım beta 3000 i geçince kese gördü ama bebek görünmedi zaten bu betada ve 5+3 haftaydık bebek görünmezmiş genelde salı günü tam 7 haftalıkken gidicem kalp atışı için. Benim doktorum şöyle demişti şuan bakmamın sebebi dış gebelikmi değilmi onu anlamak keseyi gördüm dış gebelik değil ama bebek için erken 10 gün sonra gel kalp atışını duyalım. Bende 12 gün sonraya randevu aldım Garanti olsun diye korkmana gerek yok yani

5 hafta 5 gunliluk ustten bakildi kese var bebek yok.6 hafta 3 gunken gidicem insallah bebegi görürüz.

geç döllenme olabilir içinizi ferah tutun benimde gözükmemişti ilk gittiğimde sonra kalp atışı duymaya gittik ve duyulmuştu benim hikayem pek mutlu bitmedi ama bununla alakası yok benden kaynaklanan problemlerden

Merhaba canm saonuc ne oldu merak ettim simdi
Bende 8 haftalik gebeydim bebek horunmuyordu dktr bos gebelik deyip kurtaj istedi bende baska bi doktora gidip sonra karar vemek istedim ertesi gunu devlet hastanesine gidip yine muane oldum begide kalp atisini gorduk yani yorma kendini nasipte varsa olur zaten insAllah rabbim saglikli bi sekilde yeninden anne olmayi nasip eder

Ben de su an 7 +5 haftaligim doktor bos gebelik dedi ama 1 hafta daha sure tanidi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…