6+1 haftada kanama

beyhanfenn

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2024
188
17
28
Arkadaşlar size gorsel atıyorum. 6+1 haftalik vajinal fitil ve progesteron iğne kullanıyorum kilodumda kan vardı. Bir bakabilir misiniz? Yerlesme kanamasi ilk haftalar olmaz mı 6+1 de bu kanama neden olmuş olabilir? Resmi atıyorum bi bakabilir misiniz?

Kanama normalde olabilir anormalde ben kanama yaşadığımda düşük yaptım ama burda kanaması olup bebeğini sağlıkl kucağına alanda var mutlaka doktora gitmeniz gerekir farklı tedavi uygulayabilir

Yerleşme kanaması değil bu. İdrar yolu enfeksiyonunuz başlamışsa idrara bir miktar kan karışıyor belli belirsiz. Ben olsam bir idrar tahlili verirdim.

Doktora gidin. Her kanama düşük değildir ama kanamada istenen bir şey değildir

Doktora gittin mi ne dediler suan kananm var 6+3 teyim baya kirmizi

Merhaba canım son durumun nedir bende aynı şeyi yaşıyorum şuan

Kuzum ne durumdasın kanamaların durdumu bende şuan 6+1 kanamam var kırmızı bebise baktık kalbi atıyordu bir sıkıntı yoktu ama insan korkuyor.
Merhaba o gun kirmizi kanama oldu baya ama ilacla durduruldu bir gece yattim sabah ciktim. Dun tekrar kontrole gittim hersey yolundaydi. Kanamanin neden oldugunu anlayamadik ama. Icini ferah tutmaya calis. Biliyorum anliyorum nasil endiselendihini kanama devam etmezse bir sıkıntı olmuyor. Eger devam ediyorsa enfeksiyon kapmista olabilirsin

Hemde ne çok endişelendim bir bilsen canım bide kalbini duyduk herşeyin normal olduğunu öğrendik ondan bir kaç saat sonra kanama oldu. Tekrar bakıldığında birşeyi yoktu. Şimdi az az geliyor inşallah devamı gelmez

Inanmiyorum ayni seyleri yasamisiz. Bizde öğlen doktora kalp atisina gittik hersey yolunda kalbi atiyor mutlu mesut eve geldik aksamina kanama basladi. Progestan 100 mg hap ı dil alti olarak verdiler bana. O kesti sonra kahve rengi akinti gibi geldi 1 2 saate oda kesildi. Bol bol su ic su cok onemli. Ve yat dinlen hareketlerini kisitla bir sure. Ben o sekilde 1 hafta kadar yattim

Ben çalışıyorum canım ama Allahtan oturarak çalışıyorum hareket etmiyorum. Şuan çok çok az geliyor insalalhhh zamanla da biter gider

Canım sebebi neydi kanamanın bende 6+1 bugun ve idrar yapıyorken geldi kan simdi kesildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…