6,000 TL'ye İngilizce Kursu

Wurstria

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
14.178
25.546
Merhabalar, az önce çok sevdiğim bir arkadaşım beni aradı, konuşurken İngilizce kursuna gitmek istediğini söyledi falan... Kendisi İstanbul'da yaşıyor bu arada. Kurs araştırmış, bir yer bulmuş, çok ikna olmuş falan hocaları yabancıymış vs. ama ücreti 6,000 TL toplam. Sence pahalı mı? diye sordu bana, ben de hayatımda hiç İngilizce kursuna gitmiş insan değilim, bilemedim açıkçası. 4 kur yanlış hatırlamıyorsam, A1, A2, B1 ve B2. Sınıflar sadece 4-5 kişilik falanmış. Kurların sonunda çok iyi konuşmayı, öğrenmeyi falan garanti ediyorlarmış. Arkadaşım kursa bayılmış ama bu kızcağız part time çalışıyor, ailesiyle yaşıyor, bu kursun fiyatı hakkında bana danıştı, ben de size danışmak istedim çünkü ben o işin piyasasını falan hiç bilmiyorum. Aranızda muhakkak kursa giden ya da gitmiş olan vardır, 6,000 TL çok mu?

Tahmin edebiliyorum hangi kurs olduğunu. Yattı fiyatına da kurslar var ama gerçekten vakit ayırır çalışırsa başarır. Ödeyebilecek gücü varsa gitsin. Ingilizce ona çok kapı açar

ona vrecegı parayı ınternetten calıssın sıstemlı ınternetten onlıe paralı dersler var yabancı hocalar verıyor okdr para vercegıne ona versın daha ıyı

para senelik mi ?
4 kur demissiniz bir kur ne kadar sürede bitiyor

benim tavsiyem bir seferde o kadar para isteyen ve taksitle de olsa baştan sizden tahsil eden kurslardan uzak durun,çünkü pişman olsanız bile paranızı geri vermiyorlar.

Zaten eğitimine güvenen kurslar ücretsiz deneme dersine girmenize izin veriyor ,hatta başlasanız bile sadece her ay katıldığınız kadarını sizden alıyor,yani para tuzağı olanları oradan anlıyorsunuz.Şahsen benim kursum öyle

Yoksa ingilizce öğrenmek için zaten bundan daha fazlasını vermeniz lazım öünkü bu ile iki yıl ayrımadığınız sürece öğrenemezsiniz,maddi olarakta daha fazlaya mal olur.

Hangi kursa gidiyorsunuz.Burdan olmazsa ozelden yazabilirmisiniz

kursun adını öğrenme şansımız var mı EF falan olabilir mi acaba o pahalı diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…