5haftam kaldı

meryemyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
189
5
kızlar ikiz bebeklerime hamileydim bilen bilir.iş hayatım çok zorlaştığı için 3.ayımda ayrılmıştım işten,uzun zamandır sizlere yazamıyordum şimdi 5haftam kaldı.çok heyecanlıyım sezeryan olcam.Allahın izniyle çabuk toparlanacağımı düşünüyorum kendimi ona şartlandırdım.bebeklerimin eşyaları nerdeyse tamam sayılır ama çevremdekiler aldıklarımın yetersiz olduğunu söylüyorlar.tek bebeğe bile yetmiyormuş neyse ihtiyaç çıktıkça alcaz artık doğmadan bilemiyorum.buseferde alıp alıp kenara koymaktan korkuyorum yani.bana dua edin herşeyimiz yolunda gitsin sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı Allah nasip etsin iyi dileklerinize ihtiyacım var.artık doğuma kadar yazarım kendinize iyi bakın şekerler....:CüvCüv:

canim o 5 hafta cabucak geciyor :))
allahim yar ve yardimcin olsun
sag saglim dönün insallah aramiza

arkadaşlardan da çok hediye geliyor.bebekler çabuk büyür bence de ihtiyaç oldukça al.arkadaşım bebeğine 1 ay giydirdiğini öbür ay giydiremedi.şu an 4 aylık bebişi.bebek başına 4 'er takımın varsa yeter bence.sık sık çamaşır yıkarsınız olur biter.
sağlıkla gelsin canım bebeklerin.hayırlı birer evlat olurlar inşallah....

eksikler nasilsa alinir canim,onemli olan senin sag salim bebislerine kavusman.Allah bir nefeste kurtarsin insallah....

evet ben seni hatırlıyorum forumlardan demek 5 haftan kaldı zaman ne çabuk geçiyor ben bile 20 haftalık olmuşum inşşallah bizde görürüz o günleri ALLAH sağsağlim kucağına almayı nasib etsin bir seferde kurtulursun inşşallah arkadaşların dediği gibi eksikler tamamlanır önemli olan bebeklerinin ve senin sağlığın

canım benim öncelikle allah kurtarsın
benimde bebeklerim ikiz ve nasip olursa benimde 5haftam kaldı
belki daha önce gelirler
belli olmaz diyorum ben
pazartesi kontrolüm var belki gün verecek doktorum
benim aldıklarımada az dedi arkadaşın biri
fakat büyüdükçe almak en güzeli
birde tek bebeğe benzemiyor biraz masraflı oluyor ikizler
sağlık olsun
cinsiyetleri ne canım

teşekkür ederim tatlım.benim bebişlerim erkek.doktorum herşeyin normal gittiğini söyledi ama allah bilir tabi.haftaya pazartesi kontrolüm var geçen hafta nerdeyse 2kilo olmuşlardı aralarında 30-40 gr gibi bir fark var ama heralde çok büyük bir fark değil.bakalım şimdi kaç oldular.senin bebişler kaçar kilo oldular şimdi.a.s.

10gün önce kızımız 2000gr
oğlumuz 2300gr dı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…