????

okyanus1984

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2012
94
4
Merhaba arkadaslar oncelikle bayraminiz kutlu olsun.. sormak istedigim bisey var adetim bu ay normalden bikac gun gec geldi ve cok yogun degildi herzamanki gibi.. oncesinde test yaptim cok silik bir ikinci cizgi belirdi bugun 3. Gun ve suphelenip test yaptim negatifti 2 gun sonra klomene baslicam bu yuzden endiseliyim hamile olabilir miyim... biliyorum yerlesme kanamasi cok dsha farkli olur ama normal adet kanamasi gibi yasayanlarda var bu konuda bir fikriniz veya tecrubeniz varsa paylasirmisiniz?

Merhaba arkadaslar oncelikle bayraminiz kutlu olsun.. sormak istedigim bisey var adetim bu ay normalden bikac gun gec geldi ve cok yogun degildi herzamanki gibi.. oncesinde test yaptim cok silik bir ikinci cizgi belirdi bugun 3. Gun ve suphelenip test yaptim negatifti 2 gun sonra klomene baslicam bu yuzden endiseliyim hamile olabilir miyim... biliyorum yerlesme kanamasi cok dsha farkli olur ama normal adet kanamasi gibi yasayanlarda var bu konuda bir fikriniz veya tecrubeniz varsa paylasirmisiniz?

cnm ya bazen silik çizgiler yanlış haberde verio adet olduysan ve negatifsen bebek yoktur bi dr a git adet döneminde başlanıo sanırım klomene dr kontrolünde kullan

canım benim ben buradan öğrendiğim kadarıyla çok sık yaşanan bir durum bu doktor da demiştii çoğu kadın hiç farketmeden düşük yaşayabiliyo diye bence bebeğin tam tutunamadan vucuttan adetle atıldı daha yakın bir zamanda arkadaşım aynısını yaşadıı adet biriki gün geçti testi silikti sonra adet oldu negatifti test...hiç test yapmasaydın adetim gecikti bu ay der geçerdin...inş bu ay gelir sağlıcakla bebeğin

Merhaba canim

Benimde adetim gecen ay normalinden 5-6 gun gec geldi.. Bende senin gibi test yapmistim ve silik cikmisti..

Hamile oldugumu düsünürken, ertesi gün bi baktim "adet" kapida..

Doktora gittim, hatta konu üzerinde baya arastirma yaptim, ve söyle bi sonucla karsilastim:

Kadinlarin cogu (ki bu gayet normal bir olay) ilk haftalarda farkinda olmadan düsük yapiyorlar..
Bunun en büyük nedenlerinden biri, kromozomlarin fazla yada az olmasi..

Hani bazen deriz ya, "bu ay geciktiler" diye.. Eger korunmadiysaniz, düsük'tür ama bunun farkinda degiliz..

Herseyin hayirlisi..

ôpüldünüz :KK54:

arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.. beni düşündüren fazla yoğun olmamasıydı herzamanki gibi değil yani.. herneyse belki de kuruntu yapıyorum adet kanamasıdır ve 2 tane üstüste vermidon aldım ondan az gelmiş olabilir.. yarın klomene başlıyorum zaten.. bi de bunu deneyelim bakalım.. allah isteyen herkese çocuk nasip eder inşallah.. artık düşünmek istemiyorum bu konuyu ama olmuyor işte... hepinize çok teşekkür ederim bu siteden çok şey öğrendim iyiki varsınız...

X