:((

ayzet

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2012
10
0
ben ayın 23 ünde arkadşmla tam ilişki denmese de ayaktaydık yani beraber olmuştuk.arkadaşım o güne gerek duymadı korkulcak hiçbişeyin olmadığını söyledi.sonra ayın 26 sında ve adetimin 3. gününde son noktaya varmadan beraber olduk.ben bu konuları hiç bilmiyorum vee nefret ediyorum bu durumda kaldığım için kendimden :KK43:( o gün gene gerek görmemesine rağmen her ihtimale karşı ilaç içittirdi bana.norlevoydu sanırım. sonra içtikten 5-6 gün sonra kahverengi kanamam oldu.sonra 5 gün sonra bitti.sonra sarı akıntı şeklinde devam etti.2 kere pijamama kadar çıkmıştı gece akıntım.bide dün gece oldu çarşafıma geçmişti akıntı.ve kokuyordu da.bugün korkumdan gebelik testi yaptım. ağustosun 24 ünde adet olmuştum şimdi eylülün 24 ünde idararda test yaptırdım.ve bişe çıkmadı.çok korkuyorum bunun sonucu doğru mudur birdaha ne zaman yapmalıyım?o akıntı norlevonun etkisi mi hala?doktora gitmelimiyim akıntı için:? ve hamile olamam değil mi :KK43:(

nefret ediyorum kendimdenn ve çok kötü hissediyorum kendimi :KK43:( ölmek istiyorum hatta :KK43:

Tam anlamıyla ilişki yaşadıyasanız her şey mümkün. Ayrıca siz erkek arkdaşınızın lafıyla niye harket ediyorsunuz bu kadar mı cahilsiniz madem bir birliktelik yaşıyorsunuz şart koşun korunmadan yaşamayın ya da böyle şeyleri akıl edemiyorsanız lütfen yaşamayın demek k henüz bu olgunluk ve bilinç yok siz de kusura bakamayın. Lütfen bazı şeyleri yaşarken beynimizle de düşünelim sonuçları ağır oluyor sonra.:KK34:

yazık ya vallahi yazık ananızdan babanızdan utanmıyorsanız Allah'tan utanın ya!

erkek arkadaşın verdiği ilacıda bilio maşallah bu kdr bilgili olduğuna göre ilk değilsin allah kolaylık versin sana valla işin zor umarım hamile değilsindir sizden olcak evladada yazık

hayatını mahvetme bu uyuz erkek arkadaşın içinnnn .... Allah bilir seni nasıl bi enfeksiyonla karşı karşıya bıraktı ... bukadar akıntı normal değil tabiki , mantar tarzı bişi olmuş olabilirsin bebek olduğunu sanmıyorum , ama dikkat ett lütfen , özellikle adetliyken birliktelik çok tehlikeli tam anlamıyla mikroba davetiye... tabi bu durumun dini haram kısımlarımdan bahsetmiyorum bile herkesin inancı kendine .....

bu konular midemi bulandırıyor benim yav
valla kızım biz ler 7 senedir ayaktada yatarkta yapıyoz hamile felan kalmıyoz ne kadar anlamıyom desen sen herşeyi biliyosun
maksat seni yargılamak değil ama böyle olan ilişkiden olan bebeklere ya ölüyo yada çöpe gidiyor

bana kzımayın kızlar:KK50::KK50::KK50::KK50:

...........................................................

Son düzenleme:
muhtemelen enfekte olmuşsun, hamile de değilsin, ama olabilirdin de ne yapacaktın tabi gidip aldıracaktın çaresine bakardınız süper zeka erkek arkadaşınla...

ayşecim aynen dediğin gibi canım yatakta ayakta her yerde denersin olmaz bunun gibilerin eğlencesi tövbe tövbe...
neyse haydi geçmiş olsun

muhtemelen enfekte olmuşsun, hamile de değilsin, ama olabilirdin de ne yapacaktın tabi gidip aldıracaktın çaresine bakardınız süper zeka erkek arkadaşınla...

ayşecim aynen dediğin gibi canım yatakta ayakta her yerde denersin olmaz bunun gibilerin eğlencesi tövbe tövbe...
neyse haydi geçmiş olsun

gebelik topipğinde kadının biride üst pozisyonda denemiş hamile kalmış tarihe geçiyorlar böyle işte
ilk geceden korunuyordum diyenler ay valla istemiyorduk ama nasıl oldu bilmem diyenelrden doğurup atanalardan bakmayanlardan gerisini siz anlayın çok kızıyommmmmm:KK47::KK47::KK47::KK47:

Interneti ac bir arastir yani bu kadarmi kendi vucudunu tanimazsin be kizim, yazik gencligine bir anlik zevk icin pisman olacaginiz seyler yasamayin. Her sey olabilir hamile kalabilirsin ama hap ictiysen buyuk bir ihtimalle degilsindir. Bir dahakine yapacaksan arastir bu isleri erkek arkadasin hapina kadar herseyi daha iyi biliyor tovbe tovbe..

Yaşın kaç bilmiyorum ama kaç yaşında olursan ol evlenmeden yaşadığın şey yanlış. Sizin için ilişki bel altından ibaret ki, adam gibi duramıyorsunuz durduğunuz yerde. Bir sürü insan var bebek sahibi olmaya çalışan. Senin gibide bir sürü insan bu şekilde hamile kalan. Sonrada gidin aldırın o bebeği. Bu kadar basit sizin için. Yazık, günah değil mi sana. Bide hap vermiş sana ya ters bi durum olsaydı sana zarar verseydi o hap. Hayatınız ne kadar ucuz.

valla kızım biz ler 7 senedir ayaktada yatarkta yapıyoz hamile felan kalmıyoz ne kadar anlamıyom desen sen herşeyi biliyosun
maksat seni yargılamak değil ama böyle olan ilişkiden olan bebeklere ya ölüyo yada çöpe gidiyor

aynen öyle valla....

aynen öyle valla....

hapı veren sevgılıne sorabılırsın suankı durumunun ne oldugunu..
bızden ıyı bılır o bence..

X