500 yasini şerif dagıtmam gerekiyor,yardımcı olabilir misiniz?

masal01010

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2016
228
92
40
Selamun Aleykum bayanlar,bebek istiyorum Allahın izniyle,500 yasini şerif dagıtmak istiyorum,Rabbim hepimizin yardımcısı olsun,normal yaşantımda bukadar kişi tanımıyorum,bana yardımcı olabilir misiniz bayanlar,bende sizin istediğiniz şeyleri okurum inşallah,adım figen,bebek istiyorum

Allah sendende razı olsun canım.Rabbim muradını versin.1.5 sene öncesi gebelik zehirlenmesi geçirdim ölümden döndüm ve oğlumu kaybettim.Allah izin verirse tekrardan hayırlı sağlıklı hamilelik,sonra hayırlı evlat istiyorum.Duanda banada yer verirsen sevinirim.İsmim Sabiha.

Allah sendende razı olsun canım.Rabbim muradını versin.1.5 sene öncesi gebelik zehirlenmesi geçirdim ölümden döndüm ve oğlumu kaybettim.Allah izin verirse tekrardan hayırlı sağlıklı hamilelik,sonra hayırlı evlat istiyorum.Duanda banada yer verirsen sevinirim.İsmim Sabiha.
B buneyaa canım çok geçmiş olsun,önce senin sağlığın,bende 6,5 yıllık evliyim,o zaman bende okuyacağım ilk yasini şerif sana okuyacam,herşeyin bir zamanı varmış,doğum ,ölüm,evlilik gibi gerisi oyalanıyorz işte Rabbim dogru zmaanda nasip etsin hepimize inşallah,bende çok istiyorm

Dahlia_ Dahlia_ Allah razı olsun,evet 500 kişi bulamadım,2 kişi okuyabildi sadece,inşallah bulurum,seninde istediğin bir dua,okuma var ise söyleyebilirsin

Yok canım benimm senin için birşey yapabilirsem ne mutlu bana, bana birşey okumana gerek yok :KK200: Ben bugün okurum, Cuma hürmetine Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaAllah:KK68:

X