5 yasinda kizim ve 5 gunluk bebegim

NaZaR_BoNCuGu

Güneş topla benim için!
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
930
18
Gece gece moralim bozuldu ... sutum hala yok bebegim kilo kaybediyor dun 20 gr almis sorun bu degil gelir insallah sutum ... kizim cok degisti poposu bana degmeden oturmayan yavrum simdi evde durmuyo baskalarinda kalmak istiyor ki dedesi yalvarirdi benimle yat diye annem yoksa kalmam onu birakmam diyodu... simdi yanima yaklasmiyo biraz oncede uykuda anne seni cok seviyorum demis 😢 halbuki cocukla ilgilenmiyorum o kadar onu cok sevdigimi soyluyorum her defasimda sarilmaya calisiyorum bi gelio kaciyor geri ... kucagina veriyorum kardesini seviniyor ediyor ... ne yapicam bilmiyorum ?! Su sut sorununu halletsem duzene girsede kizima sarilip yatsam 😢😢😢

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yokmu yardimci olacak fikir verecek altimiza isemeyede basladik moralim sifir aglamamak icin kendimi zor tutuyorum 😓😢

Büyük çocuğunuz için normal bence bu davranış benim kuzenini kızıda böyle davranmıştı
Bikaç gün geçsin oda alışır kardeşine
Siz içinizi ferah tutun lütfen zaten hassas bir dönemdesiniz siz canınızı sıkmayın ki bol bol sütünüz olsun yeni yavrunuzada...
Bu arada benim sütüm azalmıştı 3. Ayımda bende bira mayası hapı kullandım sonra çok şükür arttı gene isterseniz sizde deneyin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Büyük çocuğunuz için normal bence bu davranış benim kuzenini kızıda böyle davranmıştı
Bikaç gün geçsin oda alışır kardeşine
Siz içinizi ferah tutun lütfen zaten hassas bir dönemdesiniz siz canınızı sıkmayın ki bol bol sütünüz olsun yeni yavrunuzada...
Bu arada benim sütüm azalmıştı 3. Ayımda bende bira mayası hapı kullandım sonra çok şükür arttı gene isterseniz sizde deneyin

Cok sagolun icim biraz olsun rahatladi. Altina iseyince cok korktum cunku 2.5 yasinda ogrendi tuvaletini hic yapmadigi sey. Kisa surer insallah alismasi

Buyuk ihtimal yeni bebek geldi artik sevilmiyorum eskisi kadar diye dusunuyodur.

Sarilmaktan ote bol bol buyuk insanla konusur gibi konusun anlatin abla oldugunu asilayin. Suan bebek kucuk oldugu icin ister istemez ilginin %85ini ona ayiriyosunuz.

Cok sagolun icim biraz olsun rahatladi. Altina iseyince cok korktum cunku 2.5 yasinda ogrendi tuvaletini hic yapmadigi sey. Kisa surer insallah alismasi

İnşallah anneciği sen içini ferah tut herşey en kısa sürede yoluna giricektir 😃

X