5. Ve 6. Gün embriyolarıı

Umudayolculuk35

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2023
376
176
29
Merhaba kızlarrr opu işleminden sonra 11 yumurta toplanmıştı 5 tanesi olgun olduu 1 tanesi 2. Günde donduruldu 4 hücreli sonra devam ettirilecekmiş. Diğer 2 si 5. Günde 4ab ve 4bc kalitede donduruldu, kalan 2 si 6. Güne bekletildi ve onlarda orta ve iyi kalite olarak donduruldu. 6. Gün embriyosu tutunma ihtimali var mıdır? Bu orta kaliteden korkulmalı mıı? 3. Denemem olacakta korkuyorum baya 🥹

Merhaba kızlarrr opu işleminden sonra 11 yumurta toplanmıştı 5 tanesi olgun olduu 1 tanesi 2. Günde donduruldu 4 hücreli sonra devam ettirilecekmiş. Diğer 2 si 5. Günde 4ab ve 4bc kalitede donduruldu, kalan 2 si 6. Güne bekletildi ve onlarda orta ve iyi kalite olarak donduruldu. 6. Gün embriyosu tutunma ihtimali var mıdır? Bu orta kaliteden korkulmalı mıı? 3. Denemem olacakta korkuyorum baya 🥹
Merhaba kalite çokta önemli değil benim ilk transferimde en iyi kalite 5AA embriyo transfer edildi kimyasal oldu 4ab ve 4bc de iyi benimde 6. Gün var 1 tane kaliteye takılmayın Allah verdikten sonra olur

5 nci gun embriyomdu benim 4aa tuttu çok şükür ama bazılarının 5Aa tutmaken 3bb bile tutan var onun için nasip meselesi
Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim, insallah bizimde tutunur dediğiniz gibi kaliteye takılmamak gerek yalnızca 6. Gün iyi mi kötü mü emin olamadım 6. Gün duymamıstım hiç

Aynı dönemde transfer olmuştuk sizinlee :)
Benim de geçen hafta ikinci denemem yine negatif oldu. İlk transferim 5AA, ikincisi 5AB ydi.. gerçekten bunlarla hiç ilgisi olmadığını kabullendim ben de.
İnşallah 3.cüsünde pozitifi göreceğiz 😍🙏🏼

Aynı dönemde transfer olmuştuk sizinlee :)
Benim de geçen hafta ikinci denemem yine negatif oldu. İlk transferim 5AA, ikincisi 5AB ydi.. gerçekten bunlarla hiç ilgisi olmadığını kabullendim ben de.
İnşallah 3.cüsünde pozitifi göreceğiz 😍🙏🏼
Yaaa insallah ikimizde bu 3. Transferlerde gülebiliriiz 🥹❣️ rahimde sorun yoktu sanırım sizinde neden olmadığıyla alakalı bisey dediler mii

Yaaa insallah ikimizde bu 3. Transferlerde gülebiliriiz 🥹❣️ rahimde sorun yoktu sanırım sizinde neden olmadığıyla alakalı bisey dediler mii
Maalesef.. senelerdir görmediği bir vaka olduğumu söylüyor 🤦🏻‍♀️😄
Rahime histeroskopi+laparoskopiyle tekrar detaylı bakacak (önceden de histeroskopi olmuştum, sorun yoktu) eğer tekrar negatif olursa maalesef sıfırdın opu ve genetik testli embriyo arayacakmış.
Siz de Funda hanımdaydınız sanırım, ben de Volkan Emirdar la devam ediyorum. Size ne önerdi Funda hoca? Bir ara ona mı geçiş yapsam diye düşündüm ama doktorumu seviyorum, bir kere daha devam etme kararı aldım.

Maalesef.. senelerdir görmediği bir vaka olduğumu söylüyor 🤦🏻‍♀️😄
Rahime histeroskopi+laparoskopiyle tekrar detaylı bakacak (önceden de histeroskopi olmuştum, sorun yoktu) eğer tekrar negatif olursa maalesef sıfırdın opu ve genetik testli embriyo arayacakmış.
Siz de Funda hanımdaydınız sanırım, ben de Volkan Emirdar la devam ediyorum. Size ne önerdi Funda hoca? Bir ara ona mı geçiş yapsam diye düşündüm ama doktorumu seviyorum, bir kere daha devam etme kararı aldım.
Ah anladım insallah olabilir, benim hic 5. Güne gelmemisti simdi 5. Gün transfer edecek histeroskopiye gerek duymadı suanlık, insallah benimde güzel olur temkinli ilerliyoruz bakalım Funda hocadan cok memnunum kesinlikle isini bilen biri 🤭

X