Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Derse öğretmen maskesiz girerse öğrenci takar mı hiç.Herkes dikkat etse korona falan kalmazdı ki.
Yok artık ben idareci olsam direkt soruşturma başlatırım öyle biri hakkında yazıklar olsun çocukların eğitime devam edebilmesi için hepimiz rahatımızdan ödün vermeliyiz bu kadar da olmaz

İyi akşamlar kızlar gün içinde gelemedim bugün kızımın ilk okul günüydu okula bıraktık ardından annemlere geçtik oğlanla kızımı çıkışta aldık balık yemeye gidiyoruz şimdi insAllah evde baya sıkılmışı, Rabb'im önce sağlık versin hepimize alıntılar yaptım ama gece cevaplarım sanırım ancak sevindiğim nokta öğretmene yazmıştım 3lu oturanlar için sıra takviyesi yapilcaak mi diye evet dedi kızıma sordum 2 kişi oturuyor herkes dedi içime tasa olmuştu çok sevmiş daim olur insAllah

Yok artık ben idareci olsam direkt soruşturma başlatırım öyle biri hakkında yazıklar olsun çocukların eğitime devam edebilmesi için hepimiz rahatımızdan ödün vermeliyiz bu kadar da olmaz
Bazı okullarda müdürler de takmıyor kimi kime sikayet edelim.Bazı öğretmen çift maske takıyor bazi öğretmenler hic takmıyor.Oğlumun okulunda korona yok diyormuş dalga geçiyormuş öğretmeni dikkat edenlerle.Dediğin gibi herkes dikkat edecek ki okullar kapanmasın.ama nerde

Afiyet olsun canım şimdi size dışarıda yemek yemek ne iyi gelir 3lü oturmaları kötü olur ayarlasınlar tabi
Daha bu sabah bir öğrencimizin testi pozitif çıktı ama hangi sınıfta kim bilmiyoruz Allah’a emanet sürekli öğrencilere maskeni indirme diye uyarıyoruz geçen gün nöbette bir baktım aynı şişeden su içiyorlar

Hoş geldin canım ben de bugün yazacaktım nerelerdesin diye

Ellerine sağlık canım
Çok yorucu iki gün geçirdim canım, bugün sersem gibiyim. Kızımın okulu bize uzak okul servisi araştırdım oturduğum yer biraz sapa kalıyo gelmek istemiyorlar falan filan. Ayarladık bişeyler...
Zorunlu spor günü mü var ?9.tskımın üyeleri bilir çok severim ziporu çok yani öyle severim ki her anım hareket
Takıma hoş geldin canım

Oooo maaşallah
Buradayım kuzum

Neyse ayarlamışsınız canım okul süreci olduğu için illa yoğunluk oluyor tabi

Sürmez böyle gibi okullara ya gerçekten önlem alacaklar yada kapanacak malesef yine

Hoşbuldum teşekkür ederim

Burcu cook memnun oldum. Evlenmenin geç kalması olmaz toplumun kıstaslarını boş ver sen olsa olsa sana layık biri henüz çıkmamıştır vakti vardır
senin adın ne cnm
hadi inşallah vardır benim şövalyem bu dünyada

aynen kürkçü tükanı
ben de Ankaradayım o yüzden mi dersiiniz

Kızlar nasıl acıktım anlatamam eve gidip dünyaları yiyesim var
canım gider gitmez ılık limonlu su iç,miden küçüldüğü için daha az yersin bence

iç iç cnm zarar gelmez limon ve mümkünse naneyi de unutma yemeklerine baharat katıyor musun?
Ben normlde de cok severim kirmizi biber kara biber. Ben yemegimi tabaga aliyorum ustu yaa simsiyah karabiber ya kipkipkirmizi pul biber bazen de ikisu birden

Sagol ortim yemek isini bittdim coktan ama yuruyuse devsm

Sürmez böyle gibi okullara ya gerçekten önlem alacaklar yada kapanacak malesef yine
Aynen öyle canım hiçbir önlemin olmadığı açık yani
Öyle yapayım en iyisi yoksa çok yiyeceğim her geçen dakika daha da acıkıyorum

Kızlar bugün başladım ama çok çok çok acıktım çok zorlandım offf zor günler beni bekliyor
Birkaç gün geçsin alışacaksın canım sık dişini sakın bozma kaçamak yapma haftaya göreceğin kiloyu düşün dayan İnan ben de şu an çok açım tartıyı düşünüp yemeyeceğim

Kendimi tanıtmadan çok hızlı giriş yaptım biraz bahsedeyim bana kısaca leylak diyebilirsiniz.38 yaşındayım öğretmenim 1 çocuğum var .Geçen yıl Aralık'ta 74 kilo ile başlayıp 30 Nisan'da 57 ile mezun oldum 17 kilo verdim (ahh güzel günler )şu an Antalya da yaşıyorum memlekete tatillerde gidip boğazımı büyütüp geliyorum Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim (ay çok klasik oldu )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…