Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Annemlerden geleli ekmeği disardan alıyorum canım.Bu surecte onu da yapsam zorlanırdim haklsın

Annemlerden geleli ekmeği disardan alıyorum canım.Bu surecte onu da yapsam zorlanırdim haklsın
Meleğiiimmm nerelerdesin sesin çıkmıyor çok merak ediyorum kaç kilo oldun?ben varya bi yedim bi yedim 62-63 ile Ankara'ya gittim 67-68 ile döndüm 2 ayda 6 kilo .performansım süper kürkçü dükkanına döndüm

Hahha deli kızzz ya sevindim depresyon doneminin gecmesine, illa geliyorlar donem donem banada olmuyor degl yaniii. Hadi insallah erisin yaglarr
Gerekiyor arada demek ki ay okul başladı bugün 3 saat uykuyla 7 saat derse girdim bayılsam haklıydın yani. Benim tospağa yine bildiğin gibi gece kuşu uyanıp oturuyor sabaha kadar

Ben de Ank da aldığımı vermeyip üstüne 3-5 bi şeyler ekledim çok şükür

Destek fikri aklıma yatıyor dur bakalım.Oğlanın okulunda bir sınıf karantinaya alındı.öğretmeni okulda 10 vaka çıktı açılalı demiş.o karantinaya alınan sinifta yan sınıf tenefüste o sınıftan gelenler oluyormuş.Allah korusun daha 3 gün oldu ya

Vayyy maşallah pınar ama eşime ayıklattım kısmında çok efor yok ama yinede kışlık sosu yaptığımda başka bişey yapmıyorum o gün ben

Bunlar beklenen ve olacak şeyler canım büyükşehirlerde öğretmeni - öğrencisi - personeli bir okulda 500 küsür kişi vardır en azından elimizden geldiğince tedbirli olup dikkat edeceğiz cidden okulsuz olmuyor

Yaramıyor valla benim kız kardeşler gece 12 de ekmekle makarna yiyip 175 boyla 50 kilolar. Bu Allahtan reva mıdır
Al benden de o kadar gecenin 3 ünde kek yapıp yedik yine sabahlara kadar süren sohbetlerimize msksrnalar abur cubur eşlik etti fakat yiyen herkes tombiş yiyip yiyip zayıf kalan yok bizde

Günü baya erken kapatiyorsun canim ondan acikiyorsundur. Kahvaltıyı mi biraz geç yapsan. Yada dediğin gibi 3 Ogün daha iyi olacak belkide.

Adımın şahane Ortim
Sabah 6 da kalkıyorum.Dedim bugün gec kahvaltı yapayım.7.30 da bir acıktım.yedim. Dedim 12 ye kadar sana bisey yok melekcim dedim tamam dedim ise başladım.Acıktım yemedim o saatte 1 meyve biraz kuruyemiş yedim.Sıkıntı akşam yemeğine kadar evde canım surekli birşey istiyor.aksamdan sonra acıkmıyorum.

Eşimin sınıfından bir kız msj attı hocam korona testi yaptırdım yarın geliyimmi diye.500 çok masum oldu esimin okulunda 1400 öğrenci var.Büyük oğlumun nitelikli az kişidir sanırım. küçük oğlumun da çok kalabalık.okulsuz olmuyor gerçekten orası doğru.Ama nasıl olacak ki böyle önlemsiz.

Leylak kokulum 74 ,73 arası gidip geliyorum.sen yine iyisin ben annemde 3gunde 3 kilo aldım geldim.Veririz beraber

Aslında alınacak tedbir kalmadı maske , mesafe , hijyene dikkatten başka şansımız yok bu kurallara riayet edilmiş olsa zaten bu halde olmazdık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…